Podsufitka jak przykelic?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
tomekzabrze
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 425
Rejestracja: czw mar 23, 2006 23:43
Lokalizacja: zabrze
Kontakt:

Podsufitka jak przykelic?

Post autor: tomekzabrze » ndz maja 03, 2009 13:56

witam sparwa wyglada tak w MK IV 3 drzwi z jeden strony zwisa mi tapicerka ( podsufitka nie sam materiał ale cała ) dokladnie przy tylne bocznej szybie wisi jakies 3-4 cm nizej niz powinna ma ktos jakis sposob zeby wrocila na swoje miejsce?.......... na podsufitce jest jaksi material ktory np po zastosowaniu mocnej dwustronnej tasmy sie odkleja od strony tapicerki jest tam jaksi materiał co sie kruszy jak kitos to rozbieral to pewnie wie o co chodzi albo jaksi klej co by to dał rade skleic
Ostatnio zmieniony ndz maja 03, 2009 14:00 przez tomekzabrze, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
OIL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 437
Rejestracja: sob maja 24, 2008 11:33
Lokalizacja: CBY
Kontakt:

Post autor: OIL » ndz maja 03, 2009 14:00

POXIPOL :chytry:


MK3 - było
Megane - było
S 40 - jest

Awatar użytkownika
edzio
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3937
Rejestracja: pt cze 27, 2008 01:00

Post autor: edzio » ndz maja 03, 2009 14:00

można na silikon ,ale ślad i tak zostanie,ale nie będzie zwisac i rwac sie dalej.



Awatar użytkownika
tomekzabrze
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 425
Rejestracja: czw mar 23, 2006 23:43
Lokalizacja: zabrze
Kontakt:

Post autor: tomekzabrze » ndz maja 03, 2009 14:24

ona rwac sie nie bedzie bo podsufitka jest sztywna ale przy tej szybie nie dolega do dachu tylko zwisa.....silikon watpie zeby pomogl do tego schnie z 10-15 godzin



Awatar użytkownika
mauro22
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 176
Rejestracja: pt maja 25, 2007 16:19
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Podsufitka

Post autor: mauro22 » ndz maja 03, 2009 14:49

Witam.

Idealnym rozwiązaniem jest klej tapicerski. Nie wiem dokładnie jak on się nazywa ale służy do klejenia pianki tapicerskiej. Sam przyklejałem nim podsufitkę i wiem, że jest najlepszy. Wcześniej bawiłem się z cyjanopanami, budaprenami itp wanalazkami. Udaj się do jakiegoś sklepu z akcesoriami tapicerskimi i zapytaj o taki klej ( kolor kleju lekki różowy / przezroczysty)

Pozdrawiam


Jacek R.

bartekkk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sob kwie 04, 2009 22:47
Lokalizacja: stąd

Post autor: bartekkk » ndz maja 03, 2009 16:27

ja mam to samo, od strony pasażera z tyłu była wymieniana szyba przed moim kupnem. tam też podsufitka odstaje parę cm, także podłączam się do tematu, bo nieco mnie to wkurza



Awatar użytkownika
MeSiN
VWIELKOPOLSKA
VWIELKOPOLSKA
Posty: 3348
Rejestracja: sob paź 04, 2008 22:17
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: MeSiN » ndz maja 03, 2009 17:04

Witam ,jako że kiedys pracowałem jako tapicer samochodowy to moge pomóc w tej sprawie najlepiej kupić małą tubkę z butapremem wyczyscić miejsce posufitki gdzie ma być przyklejony element potem posmarować podufiktę i materiał który ma byc przyklejony nie za mocno wziąść opalarkę bądż suszarkę delikatnie podszuszyć materiał i sufit i przykleić mocno podociągać jakąś szczotką i powinno być dobrze.


Bądź jak Gołąb SRAJ NA WSZYSTKO NocneMarySquad

Awatar użytkownika
olej33339
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: wt sty 20, 2009 19:32
Lokalizacja: Ok. Kalisza
Kontakt:

Post autor: olej33339 » ndz maja 03, 2009 17:21

Póki co jak nie masz dostepu do takiego sklepu a bardzo Cie denerwuje weź sobie taśme dwu stronną przyklej na oderwane miejsce i mocno "przytul" z dachem:)


Pozdrawiam Adam.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 407 gości