problem z centralnym zamkiem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mackoLja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pt maja 01, 2009 20:50
Lokalizacja: janów lubelski

problem z centralnym zamkiem

Post autor: mackoLja » sob maja 02, 2009 00:55

witam. szukam porady na temat podłączenia pilota do centralnego zamka, wraz z centralka sterującą w golfie 3 , silnik 1.8. próbowałem podłączyć Autoalarm firmy Fighter, i gdy robiłem to wg schematu który był razem z tym autoalarmem to z pilota mogłem jedynie zamknąć a a nie można było otworzyć samochodu.jeśli ma ktoś schemat na którym jest dokładnie wytłumaczone które kable z którymi trzeba połączyć to bym był wdzięczny . a i zamontowany mam pneumatyczny centralny zamek.
Ostatnio zmieniony sob maja 02, 2009 00:57 przez mackoLja, łącznie zmieniany 1 raz.


mackoLja

Awatar użytkownika
Lukasz_mk2
Forum Master
Forum Master
Posty: 1300
Rejestracja: sob lut 17, 2007 16:47
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Lukasz_mk2 » sob maja 02, 2009 02:59

w oryginalnych centralnych w mk3 zamki sterowane są "-" a w większości uniwersalnych centralkach robi to "+" musisz na to zwrócić uwagę kupując alarm.


Obrazek

mackoLja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pt maja 01, 2009 20:50
Lokalizacja: janów lubelski

Post autor: mackoLja » sob maja 02, 2009 03:21

o to chodzi ze ja podłączyłem centralkę i wszystko było ok oprócz tego że dało się zamknąć a nie dało się otworzyć pilotem, po zamianie kabli przyciskiem zamykania otworzyłem samochód ale nie dało się zamknąć ... dziwna sprawa nie wiem co to może być za problem


mackoLja

Awatar użytkownika
Jesionvr6
...
...
Posty: 892
Rejestracja: ndz gru 19, 2004 16:25
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: Jesionvr6 » sob maja 02, 2009 07:11

oryginalny centralny w mk3 sterowany jest plusem i naajlepiej jest wpiac sie kolo lewych drzwi tam sa dwa takie cieniutkie kabelki jeden jest siwy drugi zielony jeden jest do zamykania drugi do otwierania po podaniu plusa


Obrazek

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » sob maja 02, 2009 09:47

mackoLja, najlpiej daj skan tego schematu. Prawdopodobnie źle wybrałeś jeden z kabli sterujących, tylko nie wiem czy "po stronie" alarmu czy auta.
Ostatnio zmieniony sob maja 02, 2009 09:47 przez Paweł Marek, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 356 gości