skad jest zasilane 3 swiatlo stopu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

wojtoo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 15:18
Lokalizacja: wawa

skad jest zasilane 3 swiatlo stopu

Post autor: wojtoo » pt maja 01, 2009 23:52

witam
jako ze od pewnego czasu nie dzialalo mi 3 swiatlo stopu a dzisiaj byla wspaniala pogoda zabralem sie za prace.
stawialem na spalone swiatlo stopu - diodowe a tu zonk,po nacisnieciu hamulca normalne swiatla sie swieca a we wtyczce brak napiecia.
skad jest zasilone to 3 swiatlo?robilo sie ciemno i zabraklo mi czasu na glebsze sprawdzenie.pozdr



Awatar użytkownika
fleshu
Forum Master
Forum Master
Posty: 1018
Rejestracja: śr lut 11, 2009 02:22
Lokalizacja: Stronie Śląskie
Kontakt:

Post autor: fleshu » pt maja 01, 2009 23:59

W klapie wtyczki dokładnie posprawdzaj> następnie rozbieraj boczek lewy w bagażniku - tam jest taka czarna kostka - miałem tam zielono i milutko - to takie drobne wady gofra4 - fabryka stwierdziła że jak wtyczka jest w środku to po cholerę w niej uszczelnienie - no i mamy nasze parowanie, bo raz jest ciepło a raz zimno > bezpieczniki sprawdzone, rzecz jasna?



Awatar użytkownika
emsikemsik
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 98
Rejestracja: pt sty 23, 2009 01:57
Lokalizacja: Greifenberg (Gryfice)

Post autor: emsikemsik » sob maja 02, 2009 00:04

Może przewód się przełamał w złączce gumowej który łączy karoserie z klapą :-k a jak nie to, to poszukaj kabli takich kolorów jak przy lampie stop przy lampie tylnej od tej strony gdzie przechodzą kable (klapa-karoseria) :-k


Czy to lato,
Czy to zima,
Ja bez bieżnika.

wojtoo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 15:18
Lokalizacja: wawa

Post autor: wojtoo » sob maja 02, 2009 00:15

bezpieczniki sprawdzilem kiedys i nie widzialem zadnego spalonego.
jutro sprawdze raz jeszcze aczkolwiek nie sadze zeby na 3 swiatlo ktos dawal osobny bezpiecznik jak na normalne.zabezpieczajac w ten sposob kazdy obwod w aucie,miejsca na bezpieczniki by nam zabraklo.
jutro chyba boczek rozbiore i zobacze.
a nie ma ktos schematow elektrycznych?to by mi najbardziej pasowalo.



Awatar użytkownika
bibi466
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 542
Rejestracja: pn kwie 07, 2008 18:36
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: bibi466 » sob maja 02, 2009 00:20

emsikemsik pisze:Może przewód się przełamał w złączce gumowej który łączy karoserie z klapą
to jest bardzo prawdopodobne u mnie tak przełamało kable od ogrzewania szyby i centralnego zamka
Ostatnio zmieniony sob maja 02, 2009 00:21 przez bibi466, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 297 gości