Gas, spalanie oleju i kisiel pod korkiem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

greg

Post autor: greg » ndz sty 08, 2006 16:45

esterbek - czyli miałem rację wywalało bo była zapchana odma. NIe kombinuj wiec z uszczelniaczami do momentu aż się nie okaże że bierze olej bo teraz może już być w porządku skoro to odma wywalał olej na bok. Wyjmij odmę i wyczyść porzadnie. Fajnie że jednak czytasz posty i wykonujesz to co radzą inni.... Nie rozbieraj na razie zaworów. Upewnij sięze bierze olej i kontroluj czy jeszcze gdzieś nie ma wycieków.



Awatar użytkownika
esterbeek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sob lis 05, 2005 00:07
Lokalizacja: krosno
Kontakt:

Post autor: esterbeek » ndz sty 08, 2006 17:27

Wiecie co przez 3 dni szukałem tego paska i przeglądałem same passatyi wybrałem taki silnikn żę nigdzie nie kapał i nawet był troche zardzewiały - chodziło mi o to żeby widzieć coś po silniku nie to że klient podnosi ci mache a tam wszystko umyte i przygotowane. Krótko mówiąc - silnik jajko węża jest suchy nie ma innych wycieków. Dlatego nie mówiłem wcześniej o tej odmie bo jak pytałem mechaniora to powiedział że na wężach (stricte pod pod odmą) to zawsze jest olej. Więcej nie pytałem i olałem sprawe. A potem sie dowiedziałem że tam jest odma.
Dopra na razie poczekam i sprawdze czy nie bierze a jak by co to wezme sie do tych popychaczy. Narazie dzięki



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 389 gości