Zegary VDO do MK2????

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
jordan233
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: sob kwie 09, 2005 14:31
Lokalizacja: POMORZE
Kontakt:

Zegary VDO do MK2????

Post autor: jordan233 » pt sty 06, 2006 16:56

Witam,mam pytanko odnośnie zegarów VDO ,czyli 3 zegary od cisnienia bar, voltów i cisnienia oleju,mozna takie cos zamontowac w golfie MK2 1.8 16V KR?? Jak to zamontowac i ile to kosztóje?????Chodzi mi oceny takich zegarów, trzeba sie bawic z podłączeniem?



bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » pt sty 06, 2006 17:27

Można. Cena zależy od tego gdzie kupisz. Widziałem nawet po 150 zeta za szt. Nie wiem co masz na myśli pisząc "ciśnienie bar", czy ciśnienie barometryczne? Nie spotkałem się z takim. Do zegara ciśnienia oleju musisz założyć czujnik który będzie z nim współpracował. Do voltomierza nie trzeba nic. Poszukaj na allegro, i zapytaj googla :)



Deacon
Kalinowa Mad Driver
Kalinowa Mad Driver
Posty: 580
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 23:09
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Deacon » pt sty 06, 2006 17:54

komplet zegarow (cisnienie oleju, voltomierz, tem oleju) kupisz za 150-300 zl. do tego czujnik cisnienia oleju - jak nie znajdziesz na szrocie to czeka cie wydatek ponad 100zl. jeszcze czujnik temp oleju, mozna go wspawac w miske olejowa tez kosztuje ok 100zl. chyba ze kupisz czujnik cisnienia zintegrowany z czujnikiem temp. voltomierz podpinasz pod skrzynke bezpiecznikow. czujnik cisnienia oleju wkreca sie w podstawe filtra oleju ale chyba tam jakas przejsciowke miec. najlepiej szukac czujnikow i zegarow na szrotach bo tam bedzie najtaniej. na allegro caly komplecik z czujnikami zeby uskladac to trzeba kupe kasy wydac. ogolnie fajny bajer ale kosztowny. tez bym chcial :)


Klub Miłośników Fiata Pandy www.pandaclubpolska.pl

Tomasz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: śr paź 13, 2004 15:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomasz » sob sty 07, 2006 14:10

czujnik temperatury oleju masz w glowicy jest on z tyłu nad kolektorem wydechowym dzieki niemu pokazuje ci sie temp. oleju w orginalnych zegarach jest tez miejsce na drugi czujnik po prawej stronie glowicy patrzac od przodu silnika ja mam tak u siebie w PL i dzialaja mi orginalne zegary i dodatkowe pzdr.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 402 gości