brak mocy. strzela z gaznika

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

shido5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 22, 2009 19:34
Lokalizacja: Włodawa

brak mocy. strzela z gaznika

Post autor: shido5 » śr kwie 22, 2009 21:30

witam. mam problem z golfem. 1.6 Benzynka. mianowicie wczesniej nie chciał palic na wszystkie cylindry, teraz chyba pali, ale jest taki problem ze jak go odpale.... i chce dodac gazu to tak jak by mi się dusił ale chwila potem dosłownie sekunda i normalnie moge gazować.... ale jak ruszam to kicha musze wbic go gdzies na jakies 3500obr zeby ruszyc i to też na polsprzegle.... bo inaczej zgasnie. no i mruga mi kontrolka od oleju ale tylko na niskich obrotach okolo 700. olej uzupełnie jutro.



Awatar użytkownika
kelebrion
Zdrowy ABF
Zdrowy ABF
Posty: 305
Rejestracja: śr cze 27, 2007 15:03
Lokalizacja: Głowno
Kontakt:

Post autor: kelebrion » pt kwie 24, 2009 09:25

jak ci strzela z gaznika to sprawdz zapłon(przewody czy nie maja przebicia, kopułka,palec)


VW GOLF III GTI 2.0 16V+BLOS
[img]http://img218.imageshack.us/img218/9107/lisaann24.jpg[/img]

Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » pt kwie 24, 2009 12:51

shido5 tak więc strzelanie w gaźnik oznacza zabardzo przyśpieszony zapłon, trzeba go trochę opóźnić
shido5 pisze:ale jak ruszam to kicha musze wbic go gdzies na jakies 3500obr zeby ruszyc i to też na polsprzegle
jeżeli to gaźnikowy silnik to może być przyczyną źle działający przyspieszacz zapłonu w aparacie zapłonowym


:-k ...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 421 gości