Centralka elektryczna pomocy, oraz dlaczego delete mój temat

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

domagalag
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: śr lut 07, 2007 12:29
Lokalizacja: wolbrom

Centralka elektryczna pomocy, oraz dlaczego delete mój temat

Post autor: domagalag » wt kwie 21, 2009 12:21

Potrzebuję schematu, rozpisu centralki elektrycznej do mk1 GTI '79, chodzi o to do czego służy każdy bezpiecznik, przekaźnik i każdy przewód w kostkach? pochrzanione mam bo mi różne rzeczy nie kontaktują i chciałbym coś poprawić, czysciłem styki preparatem Kontakt ale nie dało to 100% efektów... Proszę o schemat jeśli ktoś posiada bo ani tu na forum nie znalazłem ani w google nie mogę się doszukać...


nie wiem dlaczego moderator usunął mój temat skoro tu na forum nie znalazłem podobnego tematu??
Ostatnio zmieniony wt kwie 21, 2009 12:23 przez domagalag, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt kwie 21, 2009 13:54

Nie ja usuwałem ale usunięty jest słusznie. Nie zaznajomiłes się z regulaminem, nie napisałeś typu silnika jaki masz.
http://volkswagen.msk.ru/electro/golf83.zip


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

domagalag
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: śr lut 07, 2007 12:29
Lokalizacja: wolbrom

Post autor: domagalag » wt kwie 21, 2009 15:38

Rozumiem... Silnik 1,8 GTI K-Jetronic, auto z 1979 r.

Poza tym klikałem na ten link http://volkswagen.msk.ru/electro/golf83.zip ale okazuje się że już jest nieaktywny, czyli niema tego pliku bo przechodzi na strone error...



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt kwie 21, 2009 15:43



Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

domagalag
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: śr lut 07, 2007 12:29
Lokalizacja: wolbrom

Post autor: domagalag » wt kwie 21, 2009 18:01

okey dzięki, napewno się przyda zapewne na przyszłość, ponieważ ja chyba niemądry zapomniałem sprecyzować główny post, ponieważ chyba kilka rodzajów skrzynek bezpieczników było montowanych w tym modelu - a ja mam tę wersję na 15 bezpieczników starego typu, akurat w tych pdf-ach nie było wzmianki o tej skrzynce... echh... szukam jeszcze po google ale na razie bez rezultatu, liczę na Waszą pomoc..

[ Dodano: 27 Kwi 2009 14:28 ]
co by nie było to od vw cabrio coś w końcu spasowało, oczywiście centralka elektryczna ta sama tylko rozkład kostek z tyłu inny...

tutaj: http://www.cabby-info.com/electrical_system.htm



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 369 gości