Zgasł podczas jazdy i nie zapala...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
giantoo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pt sty 28, 2005 19:58
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Kontakt:

Post autor: giantoo » pn kwie 20, 2009 10:32

Quatro7 pisze:no to kopułka musiałaby ulec nagłemu uszkodzeniu widocznemu po jej wymontowaniu a nie po prostu zużyciu...
Kopułka leży u mnie w domu, można ją obejrzeć. Po prostu zużyła się, a to że mam zaGAZowany samochód wyjaśnia takie dziwności. Mało tego, uszkodzony był też przedwód od cewki do kopułki.



Awatar użytkownika
mirek272
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 148
Rejestracja: wt sty 22, 2008 17:04
Lokalizacja: siedlce

Post autor: mirek272 » pn kwie 20, 2009 11:02

kolego mialem to samo w moim mk 3.Przyczyna była kostka stacyjki.Sprawdz to koniecznie-koszt mały a na 99% jestem pewny ze to to jest.Ps-napisz jak zrobisz co to było.Pozdro. :pub:

[ Dodano: 20 Kwi 2009 11:08 ]
na 99 % kostka stacyjki.U mnie tez to bylo.Pozdro



daniello22
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: pn mar 16, 2009 11:54
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: daniello22 » pn kwie 20, 2009 12:51

Panowie-wiec jest tak-wiołem się za golfa dziś...świece są suche nie zalewa...gazu nie dostawał paliwo dochodzi i kręcimi od rana i nic..juz prawie prawie chyta i nic..rozrusznik kreci. Czym objawialoby sie uszkodzenie stacyjki? poza tym dobralismy sie do kompa w podszybiu i był tam zainstalowany dodatkowo w wiazce kabli przekaźnik..sprawny ale smierdział wiec juz go nie ma i to prawdopodobnie on był powodem smrodu-znajdowal sie nad wentylatorem...po co tam taki przekaźnik???jego u kolegi nie ma...samochód dalej nie pali...swiece suche paliwo dostaje iskra jest. sprawdzałem aparat cewke czujke halla w golfie kolegi po wymontowaniu z tego. kto ma jake pomysły??i jeszcze mruga kontrolka od oleju..rozrzad sprawdzony po znakach-nie przeskoczył...kto doradzi??


Napis ćwiczebny.

Awatar użytkownika
zielu
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 5218
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 21:24
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Post autor: zielu » pn kwie 20, 2009 12:53

kontrolka oleju mruga bo silnik nie pali to ciśnienia nie ma to mruga...

stacyjka :)

podłącz ją na krótko...


Obrazek

daniello22
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: pn mar 16, 2009 11:54
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: daniello22 » pn kwie 20, 2009 14:56

a co do kopułki to odpada..miałem cały aparat z sprawnego golfa założony na próbe tj. czujnik halla tez 100procent sprawny i kopułka z palcem tez. ale nadal nie zapali. kreci kręci az miło juz prawie juz prawie zaskakuje ale ale go nie zalewa choć dostaje paliwo. swiece suche-KTO COŚ PORADZI BO NIE MAM JUZ SIŁY I POMYSŁÓW a co do stacyjki-żeby wyjąć kość stacyjki dużo zachodów więc w gre wchodzi spięcie na krótko. tylko co z czym????wszystkie kabelki z wtyczki??dostęp do wtyczki jest dobry więc wole iść na łatwizne??wie ktos od czego jest szary kabelek w tej wtyczce do stacyjki??? dodam ze przed
awarią czasami trzeba było popompować szybko ''pedałem gazu'' dopiero palił. dużo pytań jak na jednego golfa ale cóż:)licze na pomoc:)


Napis ćwiczebny.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 334 gości