ALL VW-Jak wyjezdzacie z zasypanych sniegiem miejsc parking

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Rafaello27
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 185
Rejestracja: sob lis 26, 2005 13:51
Lokalizacja: Rabka Zdrój

Post autor: Rafaello27 » pt sty 06, 2006 12:55

Nie palimy deskami w których są gwoździe.

Jeśli już to stanowią znikomy ułamek. A gdy się skończą, wyrzucamy wszystko i nic nie trafia na dojazd :):):)

Jeśli ładuję magiczny pył do pudła z przeznaczeniem do autka - to muszę być pewien, że nie ma tam "nieporządanych elementów antypoślizgowych":):):)



Awatar użytkownika
Christopherek
Forum Killer
Forum Killer
Posty: 812
Rejestracja: czw gru 01, 2005 18:27
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Audi a4 b6 cabrio
Silnik: Bfb
Kontakt:

Post autor: Christopherek » pt sty 06, 2006 14:40

Ja również wożę ze sobą łopatkę i kartonik żwirku tak na wypadek choć ostatnio pod blokiem zaparkowałem gdzie było troszkę odsnieżone, resztę musiałem sam odkopać na wstecznym się wślizgnąłem na resztę śniegu(gwint supersport) i tak został.Przyszła odwilż a teraz złapał mróz i auto póki co stoi bo wszystko zamarzło i wisi na bryle lodu więc znów czekam na odwilż 1 i rura do przodu:-)
:balwan:


Są-Vw Passat b6 variant 2.0 cbbb i Audi a4 b6 cabrio 1.8t bfb
Były-Vw golf mk3 1.8 aam, Vw golf mk4 1.9 arl, Vw golf mk3 2.0 ady, Vw polo 6n 1.6 ajv,Vw golf mk3 1.8 adz cabrio,Audi a4 b5 avant 1.9 avg, VwNew Beetle 1.8Tawv, Vw New Beetle 1.8T awu,Vw Passat b5fl variant 1.9avf

zyggy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 370
Rejestracja: ndz lis 27, 2005 22:42
Lokalizacja: L-c
Kontakt:

Post autor: zyggy » pt sty 06, 2006 15:53

Ja kupiłem łańcuchy, były potrzebne tylko dwa dni, ale było super. Sąsiedzi patrzyli z zazdrością (z parkingu pod blokiem mam pod górkę). Inna sprawdzona metoda to pomysł mojego kolegi. On wozi w A6 spory kawał wykładziny podłogowej (dywanowej - szorstkiej), jak ma problem to rozkłada pod koła i jest git. :okej:

pzdr
ZZ



Awatar użytkownika
kulfi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 146
Rejestracja: sob lis 05, 2005 16:13
Lokalizacja: dolnośląskie

Post autor: kulfi » pt sty 06, 2006 16:39

witam!!!

to ja jestem lepszy dopiero odm wczoraj śmigam na zimówkach!!
do tej pory na letnich slikach!!!!!!
ale dawałem rade,fakt że 30min męczarnia pod domem ale wkońcu dałem rade ,bez łopat i żadnego piachu!!
troche do tyłu do przodu i tak w kóło!!!!!


POMOGŁEM >>>>WYSTARCZY KLIKNĄĆ NA (POMÓGŁ)
[url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a27a21eb377a4053.html][img]http://images21.fotosik.pl/15/a27a21eb377a4053med.jpg[/img][/url] mój golf http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=87978 nowe foty str.2

jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: jaszczur » pt sty 06, 2006 19:07

misiek10111 pisze:Macie jakis sposob na te zasniezone parkingi ??? ---- a ja sobie tak wykopałem parking, przez chodniczek i już jestem na ulicy
misiek a tamci co na zdjęciu tez ci pomagali :jezor:



Awatar użytkownika
Kuntekinte
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 340
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 02:13
Lokalizacja: Piła,Bialystok,Galway
Kontakt:

Post autor: Kuntekinte » pt sty 06, 2006 20:10

misiek10111 napisał/a:
Macie jakis sposob na te zasniezone parkingi ??? ---- a ja sobie tak wykopałem parking, przez chodniczek i już jestem na ulicy

misiek a tamci co na zdjęciu tez ci pomagali
poszalałeś widze :hehe: specjalne miejsce dla specjalnego auta :smoke: .
Ci co na zdjęciu to ochrona. Misiek a nikt Tobie tego miejsca nie zajmuje jak Ciebie nie ma?


Squad nocne mary :satan:

zyggy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 370
Rejestracja: ndz lis 27, 2005 22:42
Lokalizacja: L-c
Kontakt:

Post autor: zyggy » pt sty 06, 2006 20:16

kulfi - gdzie szukać tego 'pomógł', bo nie wiem :otepienie:



Awatar użytkownika
SCRASH
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 229
Rejestracja: wt lis 15, 2005 13:58
Lokalizacja: KLUCZBORK
Kontakt:

Post autor: SCRASH » pt sty 06, 2006 20:59

zyggy pisze:Inna sprawdzona metoda to pomysł mojego kolegi. On wozi w A6 spory kawał wykładziny podłogowej (dywanowej - szorstkiej), jak ma problem to rozkłada pod koła i jest git.

HEH TO JEST DOBRE :hmm:
ALE CHYBA ZASTOSUJE SIE DO TEGO :


zyggy pisze:Ja kupiłem łańcuchy, były potrzebne tylko dwa dni, ale było super. Sąsiedzi patrzyli z zazdrością (z parkingu pod blokiem mam pod górkę)
I DO POPIOLU W ZAMYKANYM WIADERECZKU ORAZ MALEJ LOPATKI BO MAM POMNIEJSZONY BAGAZNIK :smoke:



Awatar użytkownika
Arcturus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 473
Rejestracja: śr sie 03, 2005 14:06
Lokalizacja: Gorlice

Post autor: Arcturus » pt sty 06, 2006 22:09

[ Dodano: Pią Sty 06, 2006 21:10 ]
hanti pisze:tak 1. i pedał wkońcu oponki warte 1200PLN są coś warte
a ktoregos dnia jak go bedziesz katował przez pol godziny przy -20 st C glowica zrobi pa pa czego nikomu nie zycze!! juz lepiej i taniej machnac pare razy lopatą - wyjdzie to na zdrowie i kierowcy i Golfinie



Awatar użytkownika
m4yer
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: pt sty 06, 2006 03:24
Lokalizacja: Wakefield
Kontakt:

Post autor: m4yer » pt sty 06, 2006 23:12

Ja fakt że się męcze ale pomaga
najpierw na wsteczny a później
1-2 i spokojnie do przodu :)
i takie 3-4 manewry i wyjezdzam
jak nie pomaga to...
szukam szczescia u ludzi
co przechodzą i prosze o pomoc
by mnie wypchali :) 100% :D
pozdrówka



Awatar użytkownika
hanti
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 867
Rejestracja: czw lip 14, 2005 23:35
Lokalizacja: zDolny Śląsk :)-Piława Górna
Kontakt:

Post autor: hanti » pt sty 06, 2006 23:19

Arcturus pisze:[ Dodano: Pią Sty 06, 2006 21:10 ]
hanti pisze:tak 1. i pedał wkońcu oponki warte 1200PLN są coś warte
a ktoregos dnia jak go bedziesz katował przez pol godziny przy -20 st C glowica zrobi pa pa czego nikomu nie zycze!! juz lepiej i taniej machnac pare razy lopatą - wyjdzie to na zdrowie i kierowcy i Golfinie
naprawde nie musze go katować poprostu wyjeżdżam po śniegu (bez odkopywania) a pozatym jak dziś wracałem z Wrocławia to żadne opony nie pomogły powyżej 20 km/h :helm:


Obrazek - Jedyna taka taksówka !!!!!!

Awatar użytkownika
ultradźwięk
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 163
Rejestracja: pt cze 24, 2005 20:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: ultradźwięk » sob sty 07, 2006 02:09

adix0 pisze:Ja mam natomiast inny problem, na parkingu pod robota nikt nie odsniezyl od pierwszej sniezycy w piatek. Jak jest takie bloto posniegowe to mój dość niski golf dziala jak płóg, póki jedzie to jedzie, ale jak stanie to amba. Natomiast jak snieg jest ubity to jak tylko wjade to golf sie wiesz i nie pomoze zadne odsniezanie z pod kół, zawiesi sie podwoziem i jest problem, ostanito nawet pieciu chłopa miało porblem mnie wypchać. No ale w końcu cos za coś, jakoś trzeba przetrwać tą zime. Damy rade !!!
Mam to samo i tez obniżone zawieszenie. Jak zawisnie to koniec. Jak narazie raz sie zakopalem i caly przod odkopalem i nic na szczescie tylu nie musialem odkopywac i kolega mnie wyciagnal sceniciem, choc mial tez nie male problemy:)

pozdrawiam



Awatar użytkownika
Kaczor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 493
Rejestracja: śr paź 12, 2005 23:11
Lokalizacja: Uć ...
Kontakt:

Re: ALL VW-Jak wyjezdzacie z zasypanych sniegiem miejsc park

Post autor: Kaczor » sob sty 07, 2006 03:36

SCRASH pisze:Witam.Jak w temacie.Macie jakis sposob na te zasniezone parkingi ??? Codziennie rano jak chce wyjechac do roboty to z ledwoscia daje rade.Sypiecie pod auto jakies specyfiki ??? A moze jakis inny sposob ???
że tak powiem - zapinam bieg i jade - 4 kółka i antygleba robi swoje :bajer:



Awatar użytkownika
ćwikła
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 977
Rejestracja: pt gru 24, 2004 10:58
Kontakt:

Post autor: ćwikła » sob sty 07, 2006 08:18

a ja mam tak nisko osadzone auto ze najpierw spycham wszystko co jest przedemna a poźniej koła jada sobie juz po odsniezonym ....a tak na serio to odziwo ale dopiero raz wypychalem autko....ale zaspa była taka ze szwagier swoja alfa z nowymi zimówkami ledwo przejechał


ALPINE CDA-7894RB
RAINBOW SAC 465.20
STEG K4.02
RF P3D410
DLS A6

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 281 gości