Mój Golf dziwnie chodzi:/

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

EmEmOs

Mój Golf dziwnie chodzi:/

Post autor: EmEmOs » pn sty 02, 2006 21:15

Siema, Mam problem. Ostatnio byłem chory i przez 2 tygodnie nie jeździłęm autem, wcześniej wszystko ładnie chodziło. Natomiast na sylwka wybierałęm sie do znajomych wiec wziąłem kluczyki wsiadłęm i pojechłem i po przejechaniu 1,5km w samochodzie zapaliłą sie kontrolka oleju i zaczeła pipczec, a z silnika zaczęły wydawac sie dziwne dzwięki(podobne do poloneza mojego sąsiada). Zgasiłem slnik odczekałem chwile i było ok, po przejechaniu nastepnych 500m zaczeło se powtarzac, zrobiłęm to samo co wcześniej ale silnik dalej dziwnie chodził ale po nastepnych 500m zaczął normalnie. Ale dzisiaj otworzyłem maske i jakiegoś gówna(wychodzą z niego2 rurki) pomiędzy zbiornikiem płynu o szyb a zbiornikiem płynu chłodzącego dochodzi dziwne stukanie, jak w zegarku tylko dużo głośniej a nigdy tego nie było. Co to jest za ustrojstwo? Proszę napiszcie mi jak sie nazywa ta częś i o co może chodzi z tym dziwnym zachowaniu silnika!!



djmathew
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: pt lis 26, 2004 11:06
Lokalizacja: SIEDLCE
Kontakt:

Post autor: djmathew » pt sty 06, 2006 13:06

Kumplowi kiedys cos pipczalo i zapalila sie lampka od oleju to polecial jakis czujnik. Ale nie mam pojecia jaki i gdzie. Przez ten czujnik ciekl podobno olej



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » pt sty 06, 2006 13:16

djmathew pisze:Kumplowi kiedys cos pipczalo i zapalila sie lampka od oleju to polecial jakis czujnik. Ale nie mam pojecia jaki i gdzie. Przez ten czujnik ciekl podobno olej
jeżeli przez czujnik już leci ole to jest on do wymiany(nieszczelny nie jest w stanie zmierzyć ciśnienia i dlatego zapala sie dioda od ciśnienia)też tak miałem u siebie


:-k ...

Awatar użytkownika
Babkar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: wt cze 07, 2005 00:06
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Post autor: Babkar » pt sty 06, 2006 13:34

jeżeli przez czujnik już leci ole to jest on do wymiany(nieszczelny nie jest w stanie zmierzyć ciśnienia i dlatego zapala sie dioda od ciśnienia)też tak miałem u siebie
Mialem to samo co kolega

[ Dodano: Pią Sty 06, 2006 12:37 ]
A tak z innej beczki chcialem zapytac czy nie znac kogos kto chcialby sie pozbyc skrzyni do 1.8 GT do MKII??


Kupie silnik do MK II 1.8 16V

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 375 gości