Stale paląca się kontrola check engine

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Świder
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sob kwie 18, 2009 11:16
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Stale paląca się kontrola check engine

Post autor: Świder » sob kwie 18, 2009 14:26

Witam

Zacznę od tego, że nie byłem do konca przekonany gdzie taki temat umieścic, więc umiescilem go tutaj w technicznych.

Auto to Golf 4 1.4 16v, rocznik 01' - sprowadzony, przebieg rzekomo 54k km.

Problem jest taki, że ciągle pali się kontrolka check engine, auto jakis czas temu było podpiete do vaga i wyszlo, ze to lambda, wiec ta zostala wymieniona, ale kontrolka dalej sie pali, do tego srednie spalanie w miescie jest wg mnie sporo za duze - ok 9/100 przy oszczednej jezdzie. Wydruk z komputera niestety się gdzies zapodzial. Do tego po zakupie był robiony rozrząd i podejzenia z kontrolką spadają również na niego.

Przechodząc do sedna sprawy - potrzebny jest w Bielsku-Białej lub okolicach jakis specjalista, który za rozsądne pieniądze zdiagnozuje co jest nie tak i może także bedzie w stanie rozwiązac problem kontrolki i zarazem takiego dużego spalania.

Problem polega na tym, że ja studiuje w Krakowie, a autem jezdzi matka, więc sam nie jestem w stanie nic sprawdzic, dlatego gdyby znalazł się na forum ktoś kto mógłby zaoferować pomoc w diagnozie, lub zna kogoś godnego polecenia to będe bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » sob kwie 18, 2009 14:57

Miałem podobny dylemat sonda lambda wymieniona zaś dalej okazało się że to jeszcze zawór EGR recyrkulacji spalin nowy 400-600zł a używka 200zł polecam udać się do GOCZAŁOKWIC-ZDRÓJ za torami po lewej elektro-mechanik p. Piotr KULPA żetelny człowiek



Świder
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sob kwie 18, 2009 11:16
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Świder » ndz kwie 19, 2009 14:13

A jakis numer kontaktowy do tej osoby, aby sie umówic oraz dowiedziec jaki "cennik" usług ?


Daihatsu Charade GTti :)

Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » ndz kwie 19, 2009 19:54

032/ 2107304 a tu dojazd http://szczegoly.pkt.pl/kulpa_piotr_fir ... f986e.html

http://www.bigduo.pl/szukaj/index.php?r ... tr%20Kulpa



Świder
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sob kwie 18, 2009 11:16
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Świder » śr kwie 22, 2009 10:30

Dzięki wielkie za kontakt, gdyby ktoś jeszcze mógł kogoś dobrego polecić w BB i okolicach to bede wdzieczny.


Daihatsu Charade GTti :)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 505 gości