Kontrolki poduszek MK4 tdi

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

PFudala
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: wt sty 03, 2006 16:13
Lokalizacja: Brodnica

Kontrolki poduszek MK4 tdi

Post autor: PFudala » czw sty 05, 2006 17:23

Mam prośbę odnośnie kontrolek poduszek tzn. nie świecą się wcale. Mój golfik (IV tdi 90 KM rok 1998) ma 4 poduchy, nie wydaje sie żeby było coś grzebane przy samych poduszkach. Co może być przyczyną braku świecenia kontrolki, czy możliwe jest że ktoś podmienił zegary?ten trop wydaje mi się najbardziej prawdopodobny ponieważ świeci się ciągle kontrolka od spryskiwaczy choć zbiornik nie jest wyposażony w żaden czujnik lub pływak, a nawet niema żadnek kostki w instalacji do podłączenia do zbiornika.Trochą to dziwna sprawa dla mnie to wszystko i wydaje sie że chyba jednak ktoś majstrował przy liczniku lub poduszki podpioł pod kontrolkę spryskiwacza?czy wogóle jest możliwy taki myk?
I jak można to sprawdzić?Pomóżcie!



Tomasz Żaguń
Forum Master
Forum Master
Posty: 1550
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 22:53
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Tomasz Żaguń » czw sty 05, 2006 18:48

Możliwe jest że masz zegary od nowszego i bogatrzego ale jak do tego dojść to wagiem musisz zdjagnozować no a najlepiej podjechac do speca .U nas takiego mam ale to chyba kawałek.



Awatar użytkownika
Bondas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 842
Rejestracja: pt gru 30, 2005 16:52
Lokalizacja: okolice warszawy

Post autor: Bondas » czw sty 05, 2006 22:46

pewnie ktos grzebal przy desce rozdzielczeke

a owszek kazda kontrolke mozna podlaczyc pod inna,

a co do kontrolki air bag to napoczatku sie zapala i gasnie zachwile - jak nie to cos nie tak z poduchami czujnikami itp albo jakis blad

wiec najlepiej na serwis

bo z poduczami moze byc roznie i nie ma co kombinowac samemu jak nie ma sie na ten temat wiedzy - bo mozna je samemu zdetonowac sobie w twarz :)

pozdrawiam

pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 351 gości