Silniczek szyberdachu sie nie kreci

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Damian797
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 54
Rejestracja: pn mar 16, 2009 10:09
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Silniczek szyberdachu sie nie kreci

Post autor: Damian797 » wt kwie 14, 2009 19:58

Witam mój szyber nie działa w ogóle znaczy się silniczek w ogóle nie kręci ostatnio zobaczyłem że też leci czy coś można z tym zrobić?zna ktoś jakiś warsztat tani na mazurach?Olsztyn okolice Ostróda Elbląg?

a i jeszcze jedno mam golfa z silnikiem 1.4 czy wasze też się tak grzeją?znaczy się prawie zawsze włącza mi się wentylator chłodnicy,za każdym razem jak wysiadam to chodzi.zawsze tak jest?
Ostatnio zmieniony wt kwie 14, 2009 23:42 przez Damian797, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
prezesik25
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2901
Rejestracja: pn gru 11, 2006 21:37
Lokalizacja: ELE Łęczyca
Kontakt:

Post autor: prezesik25 » wt kwie 14, 2009 20:13

Damian797 pisze:a i jeszcze jedno mam golfa z silnikiem 1.4 czy wasze też się tak grzeją?znaczy się prawie zawsze włącza mi się wentylator chłodnicy,za każdym razem jak wysiadam to chodzi.zawsze tak jest?
u mnie jest tak samo, termostat wahlera, nie ma się czym przejmować.
Damian797 pisze:ostatnio zobaczyłem że też leci
zapchane są kanaliki odprowadzjące wodę, trzeba je przeczyscić, najlepiej linką stalową od hamulców rowerowych. Z szybera wychodza cztery wężyki odprowadzajce wodę z szybera. Przednie końcówki znajdują się w słupku gdzie zamontowany jest zawias, widać je jak otworzysz drzwi, wystaje tak taka gumka, natomiast z tyłu są pod zderzakiem z boku.


Obrazek
Obrazek

Damian797
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 54
Rejestracja: pn mar 16, 2009 10:09
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: Damian797 » wt kwie 14, 2009 21:34

a robił ktoś kiedyś szyberdach z was?znaczy się prawdopodobnie ta linka tam jest wytarta i silniczek nie łapie jej dobrze ale też jest pęknięta prowadnica prawdopodobnie bo nawet ręcznie nie idzie.



Awatar użytkownika
Cypis876
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 373
Rejestracja: wt lut 20, 2007 14:22
Lokalizacja: Częstochowa (SC)
Kontakt:

Post autor: Cypis876 » wt kwie 14, 2009 21:38

Damian797, tutaj masz wszystko opisane

http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.ph ... sc&start=0

:bigok:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości