Nie dziala alarm i pilot

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

marcin1993
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 12:53
Lokalizacja: poznan

Nie dziala alarm i pilot

Post autor: marcin1993 » pn kwie 13, 2009 13:11

Witam posiadam vw golfa 4 1.9tdi (110km)....mam problem z pilotem do centralnego zamku podczas duszenia na włącznik przy pilocie (przy otwieraniu lub zamykaniu) nie miga dioda ani nie reaguje centralny zamek,po prostu nie chce sie odtworzyć z pilota samochód.Zmieniałem
baterie i nic.........drugim moim problemem jest ze nie działa alarm...
proszę o podpowiedz!?
Ostatnio zmieniony pn kwie 13, 2009 17:00 przez marcin1993, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Dzordz-VwBora
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 155
Rejestracja: ndz sie 24, 2008 12:09
Lokalizacja: Newcastle Upon Tyne - UK / Modliborzyce (Lubelskie)
Kontakt:

Post autor: Dzordz-VwBora » pn kwie 13, 2009 13:42

hmm mi się wydaję, że coś nie tak z baterią... Ale mówisz, że wymieniałeś pewnie jest coś nie tak z czujnikiem.
Sprawdź pod maską kostkę do alarmu.


Morał z historii krótki, lecz nie wszystkim znany... Jak nie ma warunków nie zapier*alamy! :)
Obrazek
Because life is too short to drive boring cars.

greg

Post autor: greg » pn kwie 13, 2009 17:16

marcin1993 pisze:Witam posiadam vw golfa 4 1.9tdi (110km)....mam problem z pilotem do centralnego zamku podczas duszenia na włącznik przy pilocie (przy otwieraniu lub zamykaniu) nie miga dioda ani nie reaguje centralny zamek,po prostu nie chce sie odtworzyć z pilota samochód.Zmieniałem
baterie i nic.........drugim moim problemem jest ze nie działa alarm...
czyli albo nowa bateria do kitu albo pilot szlag trafił
co to znaczy ze nie działa alarm?



marcin1993
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 12:53
Lokalizacja: poznan

Post autor: marcin1993 » wt kwie 14, 2009 12:47

baterie są nowe.Alarm nie działa,bo jak na początku go kopiłem to działał już mowie jak otworzyłem pilotem samochód i uchyliłem drzwi i poszyłem sobie otworzyć bramę,jak przyszyłem i włożyłem kluczyk do stacyjki i przekręciłem to zaczął wyć.A teraz już nic sie nie robi,a jeszcze jedna sprawa odnośnie kluczyka na początku jak go miałem to szlo go otworzyć z 10metrów a po jakimś czasie nawet nie szło otworzyć z 1m..

A jeszcze bym chciał sie dowiedzieć gdzie sie znajduje czujnik pod maska od alarmu jak kolega mówił??

pomóżcie bo już nie mam sil na to...

za wszystko dziękuję.



greg

Post autor: greg » wt kwie 14, 2009 12:54

marcin1993 pisze:A jeszcze bym chciał sie dowiedzieć gdzie sie znajduje czujnik pod maska od alarmu jak kolega mówił??
w zamku maski



Awatar użytkownika
KanedA
Grupa Śląsk
Grupa Śląsk
Posty: 687
Rejestracja: śr lip 09, 2008 12:13
Lokalizacja: RadzionkóVW
Kontakt:

Post autor: KanedA » wt kwie 14, 2009 13:44

sprawdź czy coś się nie poluzowało w instalacji alarmu... może bezpiecznik się wypiło albo jakiś kabelek...

Pozdro,


Obrazek
Audi A4 B9 CMYC - Daily drive
MK3 Variant ARL++ Daily Drive 23XKM4XXNm - był...
MK3 VR6 ABV Syncro US - był... ale już nie ma...

Stowarzyszenie Volkswagen Klub Polska #411

marcin1993
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 12:53
Lokalizacja: poznan

Post autor: marcin1993 » pt kwie 17, 2009 15:17

znalazłem ten czujnik...tylko jak można sprawdzić ten czujnik czy jest dobry czy nie??mógłbym prosić o jakieś zdjęcia albo rysunki gdzie znajdują sie wszystkie czujniki od alarmu??



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 121 gości