Woda w skrzynce z Bezpiecznikami

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

esio10
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 365
Rejestracja: ndz lip 22, 2007 13:04
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: esio10 » ndz mar 29, 2009 22:48

a ja dzis po ulewach zauwazylem ze mam slady (krople wody ) po stronie drzwi kierowcy tam gdzie za zawiasami sie tapicerka zaczyna i po prawej stonie czyli pasazera tez na tapicerce czyli tej wykladzinie za zawiasami drzwi przednich ( nie wiem czy to aby wlasnie nie z uszczelki szyby przod . Raczej z wentylatora to sie nie bierze bo juz z tym od roku walcze ze pod dywanikami mokro , juz obkleilem drzwi nowa folia ( apropo ktos pytal czym ja przykleic wg mnie najlepiej to silikonem to przyklejania luster - nie smierdzi tak jak octowe silicony , tasmy dwustronnej nie polecam , trzeba przy tym pamietac aby dokladnie powierzchnie byly wyczyszczone i przed siliconem benzyna ektrakcyjna obleciec drzwi) i trzeba pamietac o wyjeciu tych plasticowcych elementow ktore trzymia lub do nich sa przymocowywana tapicerka drzwi. W ,moim przypadku jest mokro gdy auto stoi - juz zrobilem tak test ze wywalilem cala podloge i polozylem folie na spod i po opadach deszcze bylo mokro -wiec dziur w podlodze nie ma , linki licznika i otwierania maski zabezpieczone - jedynie co mi zostalo zrobic to wlasnie uszczelke szyby wymienic i to chyba w moim przypadku bedzie powod ze leje sie do srodka . Mialem tez problem przez jakis czas ze woda sie tez pojawila z tytu czyli kolo pasazera - ale wyczailem skad sie tam brala - nadkole bylo przegnite z tylu i w miejscu mocowania amortyzatora z tylu byla dziura -czyli jadas sobie autem w bieznik opony sie dostawala woda i rozbryzgowa wpychala mi ja do srodka auta



Wojtek-Ka
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 144
Rejestracja: pn lis 05, 2007 10:01
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Wojtek-Ka » sob kwie 11, 2009 09:01

No to ja znalazłem, W tamtym roku wpierdzieliłem tubę silikonu dookoła uszczelki szyby przedniej, no i na jakiś czas pomogło. W każdym razie teraz znowu stamtąd leci woda, kupie silikon i wpierdzielę jeszcze tubę w to miejsce.



milsz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: wt sty 22, 2008 17:45
Lokalizacja: Sanok
Kontakt:

Post autor: milsz » sob kwie 11, 2009 12:05

witajcie.ja rowniez mialem problem z woda.najpierw od strony kierowcy (mokro pod nogami i w skrzynce bezpiecznikow) zalepilem silikonem i na jakis czas pomoglo, ale z czasem zalewalo mi obie strony (kierowcy i pasazera).jak wymienialem szybe to okazalo sie za rant jest zaatakowany przez ruda.po zespawaniu rantu problem ustal.polecalbym spawanie rantu niz walenie silikonu tonami



Awatar użytkownika
89Bartezz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 440
Rejestracja: ndz paź 19, 2008 15:56
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: 89Bartezz » sob kwie 11, 2009 12:16

milsz,
nie zawsze musi być zgnite podszybie. u mnie np podszybie było bardzo dobre lecz przyczyną zatkany otwór odpływowy pod uszczelką i uszczelka nie pierwszej młodości...
koszt nowej uszczelki na giełdzie 50 złotych



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 308 gości