zamek w klamce mkII

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mazja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: ndz paź 31, 2004 17:57
Lokalizacja: Węgorzewo

Post autor: mazja » wt sty 03, 2006 18:37

Mała uwaga, nie kupujcie w sklepach zamienników - wytrzymują 1, max 2 miesiące i padają - zbyt mięki materiał "zabieraków" ja wolałem po kupnie 2 "nowych" iść na szrot i kupić "orginał". Może i drożej ale działa już 3 miesiace bez problemu :-)



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » wt sty 03, 2006 18:40

mazja pisze:

Mała uwaga, nie kupujcie w sklepach zamienników - wytrzymują 1, max 2 miesiące i padają - zbyt mięki materiał "zabieraków" ja wolałem po kupnie 2 "nowych" iść na szrot i kupić "orginał". Może i drożej ale działa już 3 miesiace bez problemu
nieprawda ja już mam 4 lata taką klamkę i nic się nie dzieje


:-k ...

erni
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: pn cze 27, 2005 09:39
Lokalizacja: HollyWoodź
Kontakt:

Post autor: erni » pn lut 06, 2006 11:47

No to mamy kłopocik. Klamka kupiona (Łódź - Strykowska 107, 20zł) a kłopocik w tym że klamka (zamek) zamyka drzwi z kluczyka ale nie daje rady otworzyć. Ci którzy wymieniali juz klameczki pewnie zauważyli że w drzwiach po wyciągnięciu klamki są 2 blaszki - pierwsza, zewnętrzna, od otwierania drzwi (za pomocą cyngla w klamce) i druga od zamykania drzwi z kluczyka (w klamce taki element w kształcie litery V obróconego za to odpowiada). Mechanizm prosty jak barszcz, blaszki muszą się zgrać z elementami w klamce ale coś france jedne u mnie chyba nie chcą, jakis pomysł?



bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » pn lut 06, 2006 12:28

erni pisze:No to mamy kłopocik. Klamka kupiona (Łódź - Strykowska 107, 20zł) a kłopocik w tym że klamka (zamek) zamyka drzwi z kluczyka ale nie daje rady otworzyć. Ci którzy wymieniali juz klameczki pewnie zauważyli że w drzwiach po wyciągnięciu klamki są 2 blaszki - pierwsza, zewnętrzna, od otwierania drzwi (za pomocą cyngla w klamce) i druga od zamykania drzwi z kluczyka (w klamce taki element w kształcie litery V obróconego za to odpowiada). Mechanizm prosty jak barszcz, blaszki muszą się zgrać z elementami w klamce ale coś france jedne u mnie chyba nie chcą, jakis pomysł?
Wymieniałem klamkę i nie było żadnego problemu.Zastanawiam się gdzie może być błąd i jedyne co przychodzi mi do głowy to to,że :klamkę trzeba zakładać w pozycji takiej samej (kluczyk no. zamknięty) jak bolec w drzwiach - wciśnięty.Mogłeś mieć sytuację "rozbieżną- zamek w klamce zamknięty, a bolec wyciągnięty. Jeśli to nie to , to nie wiem.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: IronShadow0Zew i 531 gości