Buczenie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

macio153
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: pt gru 21, 2007 19:43
Lokalizacja: Podbeskidzie

Post autor: macio153 » czw kwie 09, 2009 17:57

guti pisze:u mnie jest to samo , musze sciagacza uzywac czasem i trzeba uwazac zeby nie popsuc łozyska :) juz wymienialem kiedys czop i z tego co kojarze to ten sam ktory teraz jest za cienki i lozysko na nim zostaje :)
No i u Ciebie, nie występuje buczenie podczas jazdy??
krzycho85 pisze:Nie wiedziałem, rozbierałem wiele takich bębnów i praktycznie w 90% przypadków łożysko zostaje na czopie.
Myślałem że jak zejdzie z czopa to może świadczyć o zużyciu tego czopa, na nowy zawsze łożysko wchodzi dosyć ścisło i nie dziwie się że potem na nim zostaje
No właśnie, też mi się tak wydaje, no ale z prawej strony, łożysko zostaje w bębnie i pracuje ok. Zmienię ten czop i łożysko na nowe i zobaczymy. Jak narazie, dzięki za pomoc.

Pzdr!



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » czw kwie 09, 2009 18:03

macio153 pisze:No i u Ciebie, nie występuje buczenie podczas jazdy??
u mnie to tłumik buczy :) trzesie , skrzypi, puka s tuka :) wiec nawet jakby buczało to ciezko znalezc co :D


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Xabingo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1787
Rejestracja: śr lip 11, 2007 10:52
Lokalizacja: TBU
Kontakt:

Post autor: Xabingo » sob kwie 25, 2009 17:25

Dzisiaj założyłem nowe łożyska na tylne lewe i prawe koło. Od razu się poprawiło. Super cicho teraz jest! Cisza, cisza i jeszcze raz cisza. Dzięki wszystkim za odpowiedzi!


MK2 ukończone w 95%
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 104 gości