Problem z samoregulatorem sprzęgła

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

cukier mk3 1.6

Problem z samoregulatorem sprzęgła

Post autor: cukier mk3 1.6 » sob gru 31, 2005 01:26

Wiec witam mam problem ze sprzęgłem a dokładniej z jego samoregulatorem naciskając na pedał raz załapie i jest wszystko ok a raz nie załapie czyli slychać jak jakieś tryby trykają pedał wpada do końca a samochód dalej jest napędzany.pomocy jakieś linki zdjęcia cene tego czegoś i czy samemu sobie poradzę z tym???? :cry:



Awatar użytkownika
Bondas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 842
Rejestracja: pt gru 30, 2005 16:52
Lokalizacja: okolice warszawy

Post autor: Bondas » sob gru 31, 2005 01:40

wydaje mi sie ze padla linka znaczy przetarla sie a dasz rade spokojnie ja wymienic
pozdrawiam
:smoke:



Awatar użytkownika
hanti
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 867
Rejestracja: czw lip 14, 2005 23:35
Lokalizacja: zDolny Śląsk :)-Piława Górna
Kontakt:

Post autor: hanti » sob gru 31, 2005 12:22

raczej nie linka tylko pancerz na którym jest regulator
tak czy owak Bondas ma rację linka do wymiany.

POZDRO



cukier mk3 1.6

Post autor: cukier mk3 1.6 » sob gru 31, 2005 12:58

nie wiem chlopaki jak tam jest dokladnie ale jak mój kolega wsiskal pedał raz za razem szybko to nic nie trzeszczy ani nie stuka no może raz na 10 wciśnięc się zdarzylo a ja obserwowałem łapę przy skrzyni i pracowała bez zarzutu a podczas jazdy częściej się to dzieje podobno gdzieś przy pedale jest ten samoregulator.ale wydaje mi sie ze to nie jest wina pancerza a i linka nie moze się przecięrz rozciągać prawda?!prawdopodobnie ten samoregulator coś oszukuje



Awatar użytkownika
Bondas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 842
Rejestracja: pt gru 30, 2005 16:52
Lokalizacja: okolice warszawy

Post autor: Bondas » sob gru 31, 2005 13:11

no jak chodzi lapa w skrzyni to jest ok problemu szukal bym w skrzyni , moze jakis wieloklin sie scial albo popychasz w skrzyni i przepuszcza



cukier mk3 1.6

Post autor: cukier mk3 1.6 » ndz sty 01, 2006 18:16

Bondas dzis jak pomykalem to ani razu nie przepusciło a skrzynia jest ok lapa chodzi chodzi a jak następuje przepuszczenie to lapa staje a nastepuje slizganie w pedale czyli do cholery chyba ten samoregulator podobno jest gdzies przy pedale



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz sty 01, 2006 18:41

nie przy pedale tylko to zgrubienie na lince przyz skrzyni, wymień linkę jak koledzy wyżej piszą.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Tomasz Żaguń
Forum Master
Forum Master
Posty: 1550
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 22:53
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Tomasz Żaguń » ndz sty 01, 2006 21:50

Linka jest z samoregulatorem na pancerzu i do wymiany byle szybko bo kiedyś niewusprzęglisz i co wtedy................???



Witek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: śr lut 02, 2005 18:48
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Post autor: Witek » ndz sty 01, 2006 22:11

Linka jakieś 150 zeta a problem z głowy.
Mnie sie zerwała bo czekałem i dzwona na rondzie w Katowicach bym zaliczył z głupoty.
A potem do karkowa bez sprzęgła dojechałem



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 242 gości