skrzypienie z tyłu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mover2002
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: ndz lip 22, 2007 16:18
Lokalizacja: wrocław

skrzypienie z tyłu

Post autor: mover2002 » pn kwie 06, 2009 18:31

Dziś zauważyłem że dziwnie mi skrzypi prawdopodobnie z tyłu po prawej stronie w okolicach koła. Dźwięk powstaje między innymi gdy ruszam autem na boki. W czasie jazdy jeszcze nie wiem czy też występuje. Co to może być ?? Dodam iż 3 dni temu zmieniałem koła na letnie w tedy na pewno nie było tego dźwięku.



stmartin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: czw cze 05, 2008 15:04
Lokalizacja: Białystok

Post autor: stmartin » pn kwie 06, 2009 18:43

Witam, mam podobny problem tylko ze w golf'ie IV , kilka dni temu jeszcze przed zmiana kol z oponami letniki slyszalem skrzypienie w okolicy kol z prawej strony i dzwiek byl slyszalny tylko jak lekko skrecalem w prawo, a teraz jest slyszalny jak jade nawet prosto.
Dzwiek znika jak hamuję. W czym moze tkwic problem? staram sobie to tlumaczyc ze jest cieplo tarcze i kloci sie rozgrzewaja a metal pod wplywem ciepla zwieksza swoja objetosc. Newet jezeli tak to w zeszmym seznie letnim tego nie bylo, a klocki troche sie zurzyly przez zime.

Czy ktos spotkal sie z podobnym problemem i jak sobie z tym radzic



mover2002
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: ndz lip 22, 2007 16:18
Lokalizacja: wrocław

Post autor: mover2002 » pn kwie 06, 2009 21:50

W czasie jazdy nic z tylu nie było słychać, samemu dociskając auto góra dół nie było żadnego dźwięku. Pojawiał się on tylko gdy ruszam kołem na boki, wtedy on wychodził.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 294 gości