cos nie halo z kontrolka hamulca mk3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mejs

cos nie halo z kontrolka hamulca mk3

Post autor: mejs » ndz sty 01, 2006 14:43

witam, problem dotyczy golfa mk3 TDI, mianowicie jak silnik sie nagrzeje zapala sie kontrolka hamulca i nie chce zgasnac, szukalem na forum ale nigdzie nie jet opisany konkretnie ten przypadek. z gory dzieki za pomoc



greg

Post autor: greg » ndz sty 01, 2006 15:43

kontrolka hamulca - ta sama co od ręcznego? A jak wtedy z hamulcami czy pedał hamulca nie jest twardszy? a przynajmniej za 2 czy 3 naciśnięciem?



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz sty 01, 2006 16:09

Jeśli ręcznego to mało płynu hamulcowego


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

MistiqChild
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 74
Rejestracja: pt cze 17, 2005 03:23
Lokalizacja: Wawa

Post autor: MistiqChild » ndz sty 01, 2006 21:42

Paweł Marek pisze:Jeśli ręcznego to mało płynu hamulcowego
Dokładnie...miałem to samo. Uszkodzony cylinderek w tylnym bębnie i wywalało mi płyn . W tedy zaczynała się palić lampka hamulca ręcznego. Na początku migała co jakis czas w zależności od tego jak wysoko znajdował się pływak w zbiorniczku. W momencie kiedy nie było juz płynu paliła się non stop. Sprawdź poziom płynu i szczelność układu hamulcowego bo niedajboze żeby Ci w w czasie jazdy zabrakło. Mi hamulce przestały działać na szczęście w małej uliczce nie uczęszczanej zbytnio przez inne pojazdy więc obeszło się bez jakiś przygód, poza tym była sucha nawierzchnia.
Być może przyczyna jest inna ale ja podałem jedną z możliwości.

A temat ten był już kiedyś poruszony.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 331 gości