Centralny zamek

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Dejv
Red&Black
Red&Black
Posty: 189
Rejestracja: ndz lis 23, 2008 17:35
Lokalizacja: Szczecin/Bunde DE
Kontakt:

Centralny zamek

Post autor: Dejv » sob kwie 04, 2009 17:05

Witam, piszę tutaj by zaciągnąć od was rady... mianowicie dziś mój golfik po zamknięciu z pilota po jakiś 2 godzinkach nie chciał się już otworzyć :( miałem dość wielki problem gdyż - klamki bez zamków a wkładka w klapie tylnej nie od tego klucza... nie ważne chodzi mi o to, że po otwarciu okazało się iż cała pompka centralnego była w wodzie układ itp. Może ktoś z was będzie wiedział dlaczego tak się stało czy to przez temperature... Kolejne moje pytanie czy jak kupie samą pompke czy po podłączeniu odrazu zadziała czy muszę gdzieś dolać ciecz pozdrawiam i czekam na odpowiedzi



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » sob kwie 04, 2009 17:08

z tą wodą to juz u trzech kumpli widzialem,niewiadomo skad ona sie tam bierze.wszystko szczelna a one az pływaly w tym styropianie
Dejv pisze:dolać ciecz
chyba ze tylko browca aby nową pompke opić :) tam niema wody :grin:



Awatar użytkownika
Indiosa
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: pn mar 23, 2009 21:52
Lokalizacja: Truskaw

Post autor: Indiosa » sob kwie 04, 2009 17:14

Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale jeżeli chodzi o styropian i silniczek w bagażniku pod prawym światłem, to miałem podobną sytuację z wodą. Tak naprawdę, to cały bagażnik był zalany wodą :D Okazało się, że przez uszczelkę tylnych świateł dostawała się woda. Po drobnych przeróbkach uszczelki i mocnym dokręceniu wszystkich trzech śrubek od światła problemu nie ma.



Awatar użytkownika
Dejv
Red&Black
Red&Black
Posty: 189
Rejestracja: ndz lis 23, 2008 17:35
Lokalizacja: Szczecin/Bunde DE
Kontakt:

Post autor: Dejv » sob kwie 04, 2009 20:30

Rozebrałem lampę i nie jest wykluczone, że tamtędy dostała się woda. Pompka nadaje się na złom :( trzeba kupić nową



Awatar użytkownika
tympy mechanik
Forum Master
Forum Master
Posty: 1001
Rejestracja: śr mar 18, 2009 20:02
Lokalizacja: ERA
Kontakt:

Post autor: tympy mechanik » sob kwie 04, 2009 21:53

ja tez tak miałem napewno uszczelka lampy winna :bajer:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 512 gości