[Lupo SDI] Brak sygnału brzeczka włączonych świateł mijania

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Grzegorz75
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob paź 25, 2008 08:35
Lokalizacja: żes

[Lupo SDI] Brak sygnału brzeczka włączonych świateł mijania

Post autor: Grzegorz75 » wt mar 03, 2009 20:43

Cześć,
Niedawno przestał mi działać brzęczek ostrzegający o niewyłączonych światłąch mijania. Wygląda to tak że jeśli otwieram drzwi kierowcy to także nie zapala się lampa oświetlająca wnętrze. Natomiast jeśli otwieram drzwi pasażera to brzęczyk działa i lampka działa. Wygląda na to że jest to ten sam obwód elektr. Pytanie czy wiązka kablowa od lewych drzwi uległa uszkodzeniu, czy też jest jakiś bezpiecznik od zamkniętych drzwi lewych, który mógł się przepalić.
Samochód to Lupo SDI, 2003 r.

pzdr
Grzegorz


pozdrawiam
Grzegorz

Awatar użytkownika
szysz61
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 329
Rejestracja: pn wrz 03, 2007 22:06
Lokalizacja: Kościerzyna

Post autor: szysz61 » wt mar 03, 2009 22:22

Prawdopodobnie winny jest wyłącznik krańcowyw tych drzwiach, który odpowiada za opisane przez ciebie dolegliwości.



bendzamin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: czw paź 23, 2008 19:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: bendzamin » śr kwie 01, 2009 21:10

o widzę że kolega ma ten sam problem lub miał czy został on juz rozwiązany? Ja dzisiaj zauważyłem ze nie brzeczy mi jak pozostawie na właczonych swiatłach no i to samo co wyżej jak otwieram drzwi nie pali sie swiatło we wnątrz. Proszę o porade



greg

Post autor: greg » czw kwie 02, 2009 10:30

bendzamin pisze:Proszę o porade
szysz61 pisze:Prawdopodobnie winny jest wyłącznik krańcowyw tych drzwiach, który odpowiada za opisane przez ciebie dolegliwości.
proszę bardzo - czytać trzeba cały wątek



Awatar użytkownika
FILIP_1988
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 242
Rejestracja: pt gru 28, 2007 23:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: FILIP_1988 » czw kwie 02, 2009 13:36

temat rzeka, mikrowłącznik w zamku drzwiach kierowcy. Wymien zamek lub kup mikrowłącznik.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 168 gości