Zarwałem przód ... [mk3]

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
_Mati_
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: ndz maja 22, 2005 14:16
Lokalizacja: LuBliN
Kontakt:

Zarwałem przód ... [mk3]

Post autor: _Mati_ » pt gru 30, 2005 14:16

:crazy: to tak po krotce jadac cudownymi PoLSKIMI drogami wpadlem w taka malusia dziureczke bo u nas innych nie ma :jezor: i oczywiscie otarlem sobie troszke ;) przodzik mojego Golfa jak tylko zatrzymalem sie i zobaczylem co sie stalo dojrzalem ze wypadl na szczescie tylko prawy plastik spod zderzaka niestety i tu mam problem nie moge go wlozyc z powrotem czy to jest do naprawienia i mam wciskac na sile czy poprostu musze jakos odgiac jakies zaczepy ?? nie wiem poprostu jak myslicie ? :smoke:



Gitner
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: śr lis 03, 2004 21:07
Lokalizacja: Z tłumu
Auto: Szukam... i NC700X

Post autor: Gitner » pt gru 30, 2005 14:18

Rozumiem ze hokej ci wypadl. On jest na zatrzaski, ale moze hokej pekl ci na laczeniach zatrzaskow i te zostaly w mocowaniach. Jesli nie to pod wplywem lekkej piesci powinien wskoczyc z powrotem.

Pozdro
Gitner


2004 - 2010 był MK3 Variant . . . od 2010 jest Variant służbowy . . .
Wykres 1Z seria + R
FAQ - Tempomat za grosze !!!

Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: lolo_golf » pt gru 30, 2005 14:23

Gitner pisze:Rozumiem ze hokej ci wypadl. On jest na zatrzaski, ale moze hokej pekl ci na laczeniach zatrzaskow i te zostaly w mocowaniach. Jesli nie to pod wplywem lekkej piesci powinien wskoczyc z powrotem.

Pozdro
Gitner
Dokładnie jak mowi Giter :bigok: Ja mialem wczoraj to samo :helm: Tylko musisz spasować łączenie hokeja na srodku i dopiero go wcisnąć :satan:



Awatar użytkownika
_Mati_
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: ndz maja 22, 2005 14:16
Lokalizacja: LuBliN
Kontakt:

Post autor: _Mati_ » pt gru 30, 2005 14:46

oki dzieki wielkie zaraz pojde i cos pokminie ;)


Obrazek

Awatar użytkownika
ultradźwięk
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 163
Rejestracja: pt cze 24, 2005 20:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: ultradźwięk » pt gru 30, 2005 15:55

Czytając Twój problem od razu przypomniał mi się mój przypadek z hokejem :)
tez kiedys wpadłem w dziure i dziwnym trafem jedna połówka hokeja wypadła w czasie jazdy i tylko oglądałem resztki za sobą :)
Niestety od tamtej pory zdjąłem drugą część i jeżdże bez hokeja. Dodam że mam obniżoną zawieche i raczej na zime nie planuje zakładać tego plastika
:)

A zakłada się tak samo jak wyjmuje - wszystko na zatrzaski tylko delikatnie i z wyczuciem żebyś zderzaka nie połamam

pozdrawiam



Awatar użytkownika
Bondas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 842
Rejestracja: pt gru 30, 2005 16:52
Lokalizacja: okolice warszawy

Post autor: Bondas » pt gru 30, 2005 17:23

Dla ulatwienia troche go podrzej np szuszarka do wlasow bedzie bardziej elastyczny i bedzie latwiej



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 323 gości