Jak wam palą teraz wasze TDI?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

stbenek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn paź 03, 2005 22:14
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: stbenek » wt gru 27, 2005 22:45

Miałem to samo - wymieniłem świeczki żarowe i nic.
Na forum dokopałem się jednak do informacji o przekaźniku, który oczywiście sprawdziłem i był OK, oraz o bezpieczniku który jest nad przekaźnikami.
Sprawdziłem go i był przepalony, wymieniłem i teraz czy jest 0 stopni czy -10 pali od kopa.
Razal jak możesz napisz troszkę wiecej o tym przekaźniku i bezpieczniku , gdzie szukać , co zepsuc by to znaleźć :) - dzieki z góry



Awatar użytkownika
Razal
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 929
Rejestracja: pn gru 13, 2004 11:09
Lokalizacja: Dolnośląskie
Kontakt:

Re: Temat na czasie

Post autor: Razal » pt gru 30, 2005 09:38

BartekC pisze:
macil pisze:
Razal pisze:U mnie to samo :hmm:

Kręce go ok. 3 sekund i załapuje ale jak już załapie to przez chwile (kilkanaście sekund) chodzi nierówno (800-1000 obr skacze) po chwili przechodzi i jest ok . Niebieskawy dymek też się pojawia zaraz po odpaleniu.

Dzieje sie tak tylko po zimnej nocy - w lecie tego nie było, a jak jeżdże w dzień też tego nie ma chyba, że jest zimno i postoi z min. 6 godzin :hmm:

Ja jeszcze spróbuje wymienić świeczki żarowe - może to one są przyczyną ??

Poza tym to wszystko OK - to też nie jest specjalni euciążliwe, ale lipnie wygląda jak tak kopci i telepie ( dobrze, że krótko to trwa :hmm: :) )

Kolega wyżej pisze o powietrzu w paliwie ..... Gdzie ewentualnie może się takie powietrze dostawać ?? I czy nie było by tak przez cały czas ?? A nie jak jest zimny :hmm:

Pozdrooooooo
Miałem to samo - wymieniłem świeczki żarowe i nic.
Na forum dokopałem się jednak do informacji o przekaźniku, który oczywiście sprawdziłem i był OK, oraz o bezpieczniku który jest nad przekaźnikami.
Sprawdziłem go i był przepalony, wymieniłem i teraz czy jest 0 stopni czy -10 pali od kopa.
Mam pytanko - czy jestes w stanie pokazać jakieś fotki albo napisać gdzie znajduje się przekażnik i bezpiecznik?! I jeszcze jedno czy przy przeplonym bezpieczniku kontrolka świec żarowych swieciła normalnie??Pozdrawiam
Ja się doczytałem w instrukcji obsługi Golfa III (po polsku), że ten bezpiecznik jest nie
w przedziale pasażerskim tam gdzie przekaźniki, tylko w okolicy pompy hamulcowej w takim plastikowym pudełeczku (1 szt. koloru żóltego - tj. chyba 30A), kontrolka będzie świecić mimo tego że świeczki są walnięte, albo bezpiecznik ??

SPRAWDZIŁEM - NIE MAM TEGO BEZPIECZNIKA NAD PRZEKAŹNIKAMI :otepienie: Mam tylko w tej skrzyneczce koło pompy hamulcowej 20A , a świeczki chyba nie grzeją bo jak przekręcam kluczyk do pozycji grzania to lampka oświetlająca wnętrze nawet nie drgnie,a chyba powinna wkońcu to pobór jakies 40A ??


Było: MK2 1,6 / MK3 GT TDI-VP / PASSAT B5 TDI-PD / Jest: PASSAT B6 TDI-CR / Lupo 1,0 / MK4 1,4 16V

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 374 gości