Zmiana z gaźnika na wtrysk

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
ppoll27
Forum Master
Forum Master
Posty: 1269
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 21:17
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ppoll27 » czw lut 21, 2008 20:47

nosb pisze:Witajcie. Posiadam (a dokładniej moja rodzicielka :hmm: ) Audi 80 B3 z silnikiem 1,8 NE .

Nie znam sie i nie wiem jaki tam siedzi gaznik. :)

Tak czy siak zastanawiałem sie własnie nad włozeniem jednopunktu ale widze ze nie ma sensu.

Problemem auta było (jest) utrzymanie wolnych obrotów. Silnik pracuje nierówno :/

Guma pod gaznikiem nowa ...

Prosiłbym o informacje o tych gaznikach na mail ppoll27 :) nosb@interia.pl :) Pogrzebe troche w tym gazniczku ;) Dzieki z góry :)

Pozdrawiam.
z tego co wiem to w 1,8 NE był fabrycznie gaźnik Keihin - niestety do takiego info nie mam ...


TDPower

Awatar użytkownika
Mis
Forum Master
Forum Master
Posty: 1126
Rejestracja: pt sie 04, 2006 21:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mis » pt lut 22, 2008 10:49

nosb, info poszlo



coolfon7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr lut 25, 2009 09:29
Lokalizacja: Hrubieszów

Post autor: coolfon7 » śr mar 04, 2009 09:26

Witam mam taki problem.
Posiadam od 2 lat golfa mk 2 1.3 benzyna/gaz na gaźniku.
Po pierwszym roku wysiadł mi silnik i postanowiłem go zamienić na 1.8 jednopunkt.

Mechanik podczas montarzu oświadczył mi że będzie musiał założyć z tamtego gażnik bo brzerubki będą mnie drogo kosztowały. Zgodziłem się, ale to niebył jedyny problem ponieważ oznajmił mi równiez że benzyny mi też nie podłączy bo niemam pompki w zbiorniku i że teras jak by mi podłączył to by mi go ciągle zalewało.

PROSZĘ O POMOC jak podłączyc benzynę i gaz tak aby mi to wszystko działało.



mały81
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: czw lut 19, 2009 00:56
Lokalizacja: podlaskie
Kontakt:

Post autor: mały81 » pn mar 23, 2009 23:59

witam potrzebuję informacji o gażniku keihin jak by ktoś coś posiadał to bym prosił na janekikasia@interia.pl


maly

Awatar użytkownika
Mc_Gyver
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: pt mar 14, 2008 08:43
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Zmiana z gaźnika na wtrysk

Post autor: Mc_Gyver » wt mar 24, 2009 14:44

Jacek_slp pisze:A na jaki można bez większych kombinacji ????

Albo przy okazji spytam o zestaw uszczelek do tego gaźnika 2e2 gdzie to można dostać bo mam problem ze znalezieniem??
Co do zestawu naprawczego to znalazłem w firmie eter-mot w Łomiankach. Mają tam duży wybór.



Awatar użytkownika
fifel
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 559
Rejestracja: ndz wrz 21, 2008 19:44
Lokalizacja: Kraków

Post autor: fifel » wt mar 24, 2009 15:00

Maćkooo pisze:Na webera - kicha , kiedys widziałem zdjecia trzeba bodaj kolektor przerabiac, cuda niestworzone. po co to komu. A nie wiadomo jak i ten weber bedzie sie sprawował .Osiagi lepsze fakt , ale ssanie gorsze , sa plusy i minusy.
Kolektor bez zmian :P tylko podstawke z aluminium - 3-4 h roboty :) Jak sie kupi dobry egzemplarz to wszystko bedzie smigac az milo, ssanie reczne tez ma plusy, bo mozna ograniczyc spalanie, poza tym weber wymaga "mniejszego i krotszego" ssania niz pierburg bo wolne obroty ma bardziej stabilne przy nizszych temp.
jesli kogos cieszy takie grzebanie to polecam, chocby dla samego momentu obrotowego ktory jest chyba ze 2 razy wiekszy niz przy pierburgu :P ale faktem jest ze da sie dobrze ustawic pierburga, wiec wybor nalezy do Was :)
Ja zmienilem na webera z czystej ciekawosci i zastanawiam sie nad kolejnymi zmianami:P
Pozdrawiam :)


[img]http://i5.photobucket.com/albums/y182/johnnie_oo/zakaz-1.jpg[/img]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 236 gości