Zalało auto

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
grandi
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3831
Rejestracja: śr lut 07, 2007 02:04
Lokalizacja: Boat city
Auto: Octavia
Silnik: AQY

Post autor: grandi » pn mar 23, 2009 17:07

Koledzy zlokalizowałem wyciek woda kapie po wentylatorze , u góry podstawę doszczelniłem , podejrzewam uszczelkę , bo to znowu zaczęło się dziać jak wyciągnąłem silikon z pod szyby woda jak pisałem leci po wiatraku jak by po wirniku

89Bartezz

Miałem to samo w poprzednim golfie mokra gąbka , idz kup silikon czarny za 10 zl i doszczelnij uszczelke tylko miedzy uszczelką a buda a nie w rowek odprowadzający wodę , rób to jak będzie sucho bo silikon nie trzyma się będziesz miał po problemie , niesty masz już spore wżery na podszybiu


...wiesz co jest szykiem , jeździć klasykiem a nie plastikiem...

Temat o moim golfie viewtopic.php?f=87&t=519932" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
89Bartezz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 440
Rejestracja: ndz paź 19, 2008 15:56
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: 89Bartezz » pn mar 23, 2009 18:40

grandilodz,
poczekam jeszcze jak będzie ciepło i wyjmę szybe i zobaczę jak wygląda podszybie, ale za dużo wżerów nie powinno mieć gdyż nie dawno było całe spawane i konserowane barankiem, odpływ był zrobiony... do tej pory taki 1 mały wrzód tylko wyskoczył koło wycieraczki. Ale jeśli nic to nie da trzeba będzie się bawić w silikon :grrr:



Awatar użytkownika
tympy mechanik
Forum Master
Forum Master
Posty: 1001
Rejestracja: śr mar 18, 2009 20:02
Lokalizacja: ERA
Kontakt:

Post autor: tympy mechanik » pn mar 23, 2009 20:43

w moim przypadku woda dostawała się chwytem powietrza do nagrzewnicy a dokładniej to pod chwytem powietrza jest taka piankowa uszczelka która przesiąka i to była przyczyna potopów w moim golfiku po stronie pasażera i do tego była nie drożność kanałów odpływowych wiec polecam sprawdzenie tej uszczelki i zmianę jej na silikon :grin:



Awatar użytkownika
89Bartezz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 440
Rejestracja: ndz paź 19, 2008 15:56
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: 89Bartezz » pn mar 23, 2009 21:57

tympy mechanik pisze:po stronie pasażera i do tego była nie drożność kanałów odpływowych wiec polecam sprawdzenie tej uszczelki i zmianę jej na silikon :grin:
ja już mam cały przód w silikonie :grin:

a przeciek jest 100 % pod uszczelką bo bawiłem się dziś w lanie wody. U mnie jest po stronie kierowcy a nie pasażera...



Awatar użytkownika
Karcz3
Very Important Driver
Very Important Driver
Posty: 393
Rejestracja: czw maja 08, 2008 22:02
Lokalizacja: POMORSKIE
Auto: Vw caddy mk1
Silnik: 1.8
Kontakt:

Post autor: Karcz3 » pn mar 23, 2009 22:13

u nie podobnie bylo i jak sie okazalo z jednej strony to odplyw od szyberdachu i wezyk z kolanka wyskoczyl przy samym dole i zamiast leciec na zewnatrz woda lleciala od strony kierowcy do wewnatrz samochodu. wlozylem kolanko do wezyka i wszystko ok wody nie ma...


Vw golf 3 1.9tdi.-byl... vw caddy mk1 1.6d jest(rozłożony na czynniki pierwsze)-reanimacja

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 333 gości