problem z kierunkowskazami

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

piotr8712
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sob mar 21, 2009 17:20
Lokalizacja: tczew

problem z kierunkowskazami

Post autor: piotr8712 » sob mar 21, 2009 17:34

Witam!
Mam problem z kierunkowskazami w gofie III 1.8. Otoż jadąc chciałem skręcił, właczyłem kierunkowskaza a tu nic, lampka się nie chciała zapalić, kierunkowskaz też nie działał. Podjechałem pod dom i chciałem sprawdzić co jest nie tak, więc gdy wciskam pedał hamulca i kierunkowskaz np w lewo to z tylu kierunkowskaz nie zapala się, miga z przodu, z boku a z tyłu za to pulsuje lekko światło stopa. Jakiś czas temu wymieniałem akumulator i od tego czasu padł mi również alarm, tzn nie ma dzwięku. Co jest nie tak? Moze ktoś jest w stanie pomóc mi. Dzięki!



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » sob mar 21, 2009 17:46

prawdopodobnie masz uszkodzoną mase przy tylnych lampach , posprawdzaj czy kabel masowy dobrze kontaktuje pod śrubka z tyłu



KrzysiekosH

Post autor: KrzysiekosH » sob mar 21, 2009 18:48

witam
sprawdź masę w lewej lampie czy łączy, raz u mnie wystarczyło poruszać wtyczką, a raz miałem ze trochę mi wody pod wtyczkę z lampy się pojawiło. a jeszcze trochę inny objaw masy miałem ze jak hamulec naciskałem to kontrolka z tylnich przeciwmgielnych lamp reagowała okazało ze w lewej lampie wtyczka wychodząca do prawej nie łączyła.

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony sob mar 21, 2009 18:49 przez KrzysiekosH, łącznie zmieniany 1 raz.



ryger
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: pn lut 27, 2006 23:58
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: ryger » pn mar 23, 2009 21:57

Nom, dobrze gadają: Odepnij lewą kostke, psiknij WD-40 wsadz i wyjmij pare razy zeby styki sie przeczyscily i powinno rozwiazac problem. Jeszcze jest kwestia masy jak pisal miś fazi


Nigdy nie rozmawiaj z debilem - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 211 gości