tylne lewe drzwi, pomocy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
inhoss
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 225
Rejestracja: ndz lut 22, 2009 11:28
Lokalizacja: szczytno/warszawa

tylne lewe drzwi, pomocy

Post autor: inhoss » sob mar 14, 2009 09:52

witam, mam golfa mk3 5 drzwiowego z 97 roku, mam taki problem a mianowicie tylne lewe drzwi mi się nie chcą otworzyć od środka, z zewnątrz wszystko działa łapie za klamkę z zewnątrz i się dobrze otwierają, centralny zamek dobrze zamyka i otwiera drzwi, tylko od środka jak złapie za klamkę to się nie otwierają, wie ktoś co tam mogło się zepsuć?? jak to naprawić?? proszę pomóżcie



agrala
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4119
Rejestracja: czw lip 19, 2007 18:55
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Post autor: agrala » sob mar 14, 2009 10:03

trzeba sciagnac tapicerke i zobaczyc czy sie nie wypial drut laczacy klamke z zamkiem
moze masz wlaczona blokade w zamku i dlategosie nie otwieraja
na zewnatrz drzwi, przy zamku jest taka mala blaszka ktorasi sie przesowa, ona blokuje zamek zeby go nie mozna bylo otworzyc od srodka - taka blokada dla dzieci



Awatar użytkownika
J3L3N
give it the gun
give it the gun
Posty: 989
Rejestracja: czw kwie 06, 2006 09:36
Lokalizacja: Lbk

Post autor: J3L3N » sob mar 14, 2009 11:52

na 99% masz wlaczona blokade w drzwiach gdzies w okolicy zamku powinna ona sie znajdowac.Tak jak pisze kolega trzeba ja przesunac. Jest to zabezpieczenie jak wieziesz dziecko z tylu zeby drzwi nie otworzylo.

agrala pisze:trzeba sciagnac tapicerke i zobaczyc czy sie nie wypial drut laczacy klamke z zamkiem
Nie sadze zeby ciaglo sie zerwalo od klamki.


[size=117]
Samochód jest bogiem, Prędkość nałogiem,
Nitro zabawą, A tuning podstawą!
[/size]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 239 gości