1.8 16v KR nie daje paliwa na wtryski ?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Galus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 154
Rejestracja: pt lip 22, 2005 21:55
Lokalizacja: Gostyń VWLKP
Kontakt:

1.8 16v KR nie daje paliwa na wtryski ?

Post autor: Galus » wt mar 10, 2009 00:41

Witam robie swapa 1.8 16v kr z mk2 do mk1.Wszytko juz jest zrobione, auto ładnie kreci.Ale z tego co widze byna nie jest wyrzucana na wtryski, wiek ktos dlaczego tak sie dzieje ?
Ostatnio zmieniony wt mar 10, 2009 01:09 przez Galus, łącznie zmieniany 3 razy.


Bog stworzyl Volkswageny, bo wie co to jest prawdziwe Piekno.!!!A inne samochody?,Bo ma poczucie humoru.!!!

wawel
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 126
Rejestracja: pt sty 30, 2009 10:30
Lokalizacja: opolskie

Post autor: wawel » wt mar 10, 2009 08:22

Witam.Na początku sprawdz czy pompy paliwa działają.Miałem kiedyś taki problem i okazało się że padła mała pompka paliwa w baku.Jest zamontowana razem z czujnikiem paliwa.Dużą tą pod autem powinno być słychać jak włączysz zapłon.
Ostatnio zmieniony wt mar 10, 2009 08:26 przez wawel, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
tirsone
Forum Master
Forum Master
Posty: 1412
Rejestracja: śr kwie 19, 2006 15:04
Lokalizacja: mazowsze

Post autor: tirsone » wt mar 10, 2009 09:34

Ehhh...nie wiem czy taka akurat miała być ideologia działu "Speed" ale mi się to nie podoba. Dlaczego nie dałeś tego pytania w dziale techniczne?

Nie rozumiem tego.



A co do beny to na wtryskiwacze w głowicy jest ona podawana dopiero po odpaleniu silnika. Wcześniej działa wtryskiwacz rozruchowy....


Mój golf

Miłość ożyła....

Awatar użytkownika
Galus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 154
Rejestracja: pt lip 22, 2005 21:55
Lokalizacja: Gostyń VWLKP
Kontakt:

Post autor: Galus » wt mar 10, 2009 09:57

tirsone pisze:Ehhh...nie wiem czy taka akurat miała być ideologia działu "Speed" ale mi się to nie podoba. Dlaczego nie dałeś tego pytania w dziale techniczne?

Nie rozumiem tego.



A co do beny to na wtryskiwacze w głowicy jest ona podawana dopiero po odpaleniu silnika. Wcześniej działa wtryskiwacz rozruchowy....

Sorki ale dałem ten temat tutaj bo to dział 16v.Dzieki za wszystki info zaraz zapodam ten temat na dział Techniczne i mozna go stad usunac.Pozdrawaim,a przy okazji zapytam.Czy zna ktos moze zasade działana tego systemu.Lub wie gdzie to jest opisane odp.
Ostatnio zmieniony wt mar 10, 2009 09:58 przez Galus, łącznie zmieniany 1 raz.


Bog stworzyl Volkswageny, bo wie co to jest prawdziwe Piekno.!!!A inne samochody?,Bo ma poczucie humoru.!!!

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 390 gości