MKII - Nie Działa Część Kontrolek/MFA

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
AndrzejDDR
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: sob mar 26, 2005 11:22
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

MKII - Nie Działa Część Kontrolek/MFA

Post autor: AndrzejDDR » wt gru 20, 2005 12:24

..Witam - moj Golf to MKII GTi WolfsburgEdition - mam na pokładzie MFA ale - no własnie - nie działa mi cześć kontrolek (kontrolka kierunków,cisnienia oleju, kontrokla cieczy chłodzącej, obrotomierz) a wyswietlacze MFA pokazuje tylko godzine - wyjołem zegary, sprawdziłem kostki i all jest podpiete :( ..Nadal nic nie działa - HELP :(


[b]Akcesoria Tuningowe, Alufelgi, Felgi, Opony, Serwis Ogumienia, Naprawa/Regeneracja Felg - www.at-group.ir.pl - Zapraszam[/b]

Awatar użytkownika
Gwiazdor
_
_
Posty: 3415
Rejestracja: sob gru 11, 2004 19:55
Lokalizacja: TK/WW
Kontakt:

Re: MKII - Nie Działa Część Kontrolek/MFA

Post autor: Gwiazdor » czw gru 22, 2005 10:00

AndrzejDDR pisze:..Witam - moj Golf to MKII GTi WolfsburgEdition - mam na pokładzie MFA ale - no własnie - nie działa mi cześć kontrolek (kontrolka kierunków,cisnienia oleju, kontrokla cieczy chłodzącej, obrotomierz) a wyswietlacze MFA pokazuje tylko godzine - wyjołem zegary, sprawdziłem kostki i all jest podpiete :( ..Nadal nic nie działa - HELP :(
Nagle się tak stało czy w ogóle nie działało?

Pewnie coś się zadziało z podstawą na tym czym jest umieszczony obrotomierz i zegarek z MFA i kontrolki. Ta cała płytka. A może być tak że w kostce nie łączy i tyle.


Obrazek

Awatar użytkownika
AndrzejDDR
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: sob mar 26, 2005 11:22
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: AndrzejDDR » czw gru 22, 2005 10:16

..jak kupilem to juz nie działał..Jesli kostka nie laczy to? - ..Co mi radzicie? Kupic nowa deske?


[b]Akcesoria Tuningowe, Alufelgi, Felgi, Opony, Serwis Ogumienia, Naprawa/Regeneracja Felg - www.at-group.ir.pl - Zapraszam[/b]

Awatar użytkownika
rzodkiew
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 415
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 23:21
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: rzodkiew » czw gru 22, 2005 10:50

jak wyciagles licznik to posprawdzaj cala ta folie co sa na niej sciezki moze ktoras jest przerwana , kostki do licznika sprawdz czy kable nie wysunely sie bo jak wysunie sie chociaz troche to moze ci nie laczyc a wygladac bedzie ze jest ok. I dokladanie wyczyscic wszystkie styki na tasmie licznika tam gdzie kostka idzie.


Zyj kolorowo :)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 453 gości