co to bylo?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

CZARNY06
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: wt lip 24, 2007 23:36
Lokalizacja: drezdenko
Kontakt:

co to bylo?

Post autor: CZARNY06 » sob mar 07, 2009 17:13

Witam! Jakies 1.5 roku temu kupilem Golfa GTI 2.0 16V 97r. i mialem z nim problem ciezko odpalal i przy 3000 obrotow silnikiem szarpalo. Jezdzilem po mechanikach i elektrykach jeden sugerowal , ze to wina tego i tego drugi , ze to wina czego innego i tak wymienialem czesci ktore okazaly sie byc sprawnymi i w dodatku problem pozostal. Wybralem sie do serwisu i tam po 3 dniach zmagan naprawili. Mowili ,ze byla to wina jakiegos ,,przekaznika ktory steruje ile mocy czy voltow(nieznam sie) daje do swiecy" mowil ,ze zamaist stalych 12V napiecie skakalo do 3V niewiem ile w tym jest prawdy bynajmniej zostala usterka naprawiona przez wyczyszczenie tego przekaznika i m6owil ,ze nowy kosztuje ok 50zl.
Mam pytanko gdzie sie ten niby przekaznik znajduje? poniewaz chcialbym go wymienic na nowy. Chyba ,ze takiego czegos nie ma to prosze o pomoc i sugestie co moglo byc przyczyna tego szarpania



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » sob mar 07, 2009 17:36

CZARNY06 pisze:ze byla to wina jakiegos ,,przekaznika ktory steruje ile mocy czy voltow(nieznam sie) daje do swiecy" mowil ,ze zamaist stalych 12V napiecie skakalo do 3V
to się nazywa moduł zapłonu


:-k ...

CZARNY06
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: wt lip 24, 2007 23:36
Lokalizacja: drezdenko
Kontakt:

Post autor: CZARNY06 » sob mar 07, 2009 18:50

a wiesz moze gdzie sie to znajduje mniej wiecej? bo chcialbym spisac nr i zamowic nowe i wymienic. wiem ze wyglada to tak ale nie wiem gdzie tego szukac

[ Dodano: 07 Mar 2009 18:20 ]
dobra juz wiem. Dzieki za pomoc :weedman:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 279 gości