trzepiące się koło ponownie??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Gornis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 23:50
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

trzepiące się koło ponownie??

Post autor: Gornis » sob mar 07, 2009 00:47

witam to znooowu ja:D

a wiec wczesniej załozyłem temat odnosnie tego ze przy predkosci 90-110 mi strzanie kołem przednim trzesie buja i wogole cuda (koła 17' opony 40 205 szer)

no i radzono mi jeszcze raz wywazyc no wiec na upartego u 3 gumiarzy byłem wsedzie kurcze idealnie proste wywazone i wogole super no...zamieniłem tylko na przód i przód na tył i to samo mi sie cały czas dzieje... doradzcie co mam zrobić...tylko teraz problem jest powazniejszy bo kierownica bardziej trzepie i jest tak ze po 110 zanika a czesem im szybciej tym gorzej:( :crazy:



Awatar użytkownika
prezesik25
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2901
Rejestracja: pn gru 11, 2006 21:37
Lokalizacja: ELE Łęczyca
Kontakt:

Post autor: prezesik25 » sob mar 07, 2009 01:01

Chyba za bardzo zaszalałeś z tą wielkością felg. Może felgi są felerne... Należy też sprawdzić czy nie masz luzów w elementach zawieszenia. Przy takich feligach zawieszenie musi być perfekt.


Obrazek
Obrazek

Gornis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 23:50
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: Gornis » sob mar 07, 2009 01:34

kurcze no byłem na diagnostyce i wszystko sztyne no w stanie mozna powiedzieć idealnym...felgi są na bank dobre bo kupione w salonie tuningowym w angli nówki sztuki z oponkami dedykowanymi przez producenta...

a co ciekawe moj kolega ma vento i ma ten sam rozmiar felg i nie ma tego problemu:(



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 393 gości