Sprzęgło i koło 2-masowe od ASZ do AJM ???

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

MaciusieK
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: śr maja 07, 2008 21:48
Lokalizacja: Kraków

Sprzęgło i koło 2-masowe od ASZ do AJM ???

Post autor: MaciusieK » pt mar 06, 2009 20:03

Witam Szanownych Klubowiczow,

Bora 1.9TDI AJM 115hp 1999r (model 2000) ze skrzynią 6-cio biegową - czy podejdzie do niego zestaw SACHS (sprzeglo, 2-mas, tarcza, docisk) ?

Chcialbym wymienic na uzywke, ale mam sprzeczne opinie sprzedawcow.

Przykladowy zestaw z Allegro: http://www.allegro.pl/item548315574_kol ... o_asz.html

Jeden sprzedawca twierdzi, ze na 99% podejdzie, a inny, ze sprzeglo musi byc tylko LUK, bo mam jeszcze stare mocowanie do wału (od słabszych modeli).

Czy ktos jest w stanie to zweryfikowac?

Pozdrawiam,

Maciek



Awatar użytkownika
lolek30
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: śr lut 18, 2009 17:51
Lokalizacja: ożarów mazowiecki

Post autor: lolek30 » pt mar 06, 2009 20:52

raczej napewno do twojego auta pasuje koło dwumasowe tylko firmy luk. ja mam golfa 4 z 1999r silnik ajm skrzynia 6scio biegowa.i mam też to do wymiany co i ty, i mam znajomego w vw serwisie i powiedział mi że tylko luk pasuje do golfa i bory ajm z 1999 roku.



MaciusieK
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: śr maja 07, 2008 21:48
Lokalizacja: Kraków

Post autor: MaciusieK » pt mar 06, 2009 20:58

lolek30 pisze:raczej napewno do twojego auta pasuje koło dwumasowe tylko firmy luk. ja mam golfa 4 z 1999r silnik ajm skrzynia 6scio biegowa.i mam też to do wymiany co i ty, i mam znajomego w vw serwisie i powiedział mi że tylko luk pasuje do golfa i bory ajm z 1999 roku.
Ktos na innym forum poswieconym modyfikacji TDI pare miesiecy temu sprzedawal zestaw SACHSa, ale wlasnie pod AJMa, wiec mialem nadzieje, ze ten od ASZ podejdzie...

No nic, trudno sie mowi, dzieki za odpowiedz :kufel:



Awatar użytkownika
jaro4444
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 479
Rejestracja: pt cze 22, 2007 20:10
Lokalizacja: Drawsko Pom/Warszawa

Post autor: jaro4444 » sob mar 07, 2009 03:41

MaciusieK pisze:Jeden sprzedawca twierdzi, ze na 99% podejdzie, a inny, ze sprzeglo musi byc tylko LUK, bo mam jeszcze stare mocowanie do wału (od słabszych modeli).
Jeśli wymieniasz kompletem czyli dwumas, tarcza, docisk (polecam też wysprzęgnik przy okazji) to zestaw Sachs z ASZ/ARL/BLT/BUK/ ... podchodzi bez najmniejszego problemu - sprawdzone bo mocowałem kumplowi mój zestaw z ARL do AJM. Podchodzi też Luk z Sharana ASZ, ale nie widzę potrzeby w tym przypadku dawać tak mocnego i drogiego sprzegła.

Z tym mocowaniem to klient pier.... 3 po 3 :green_fuck:


Biegnę siły swe wszystkie biegowi oddając...
Słucham pośród krzyku piękna ciszy poszukując...

Był Leon jest Audi

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 165 gości