Czy jest w zegarach sygnalizacja otwartych drzwi?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

sados7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: wt lis 18, 2008 17:55
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Czy jest w zegarach sygnalizacja otwartych drzwi?

Post autor: sados7 » pn mar 02, 2009 19:48

Witam posiadam mk4 z 2000 kombi 1.9 tdi mam pytanie w zwiąsku z dzwiami - czy jest jakiś komunikat otwarcia lub niedomknięcia dzwi , bo w moim autku mam tylko komunikat na tylnią klape z informacja na desce , a reszte ..upa. Zauwazyłem że czasami coś od niechcenia wyskakuję na desce "samochodzik " ale tylko to działa jak anemiana na dzwiach z lewej strony. Czy to normalne jak nie to jak powinno być - gdzie mam szukać przyczyny DZIEKI ZA POMOC POZDRAWIAM

PISZ PO POLSKU MAREK 74
Ostatnio zmieniony śr mar 11, 2009 22:10 przez sados7, łącznie zmieniany 3 razy.



Awatar użytkownika
stonefree
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4033
Rejestracja: wt lut 15, 2005 19:39
Lokalizacja: WO
Kontakt:

Post autor: stonefree » pn mar 02, 2009 23:06

Trzeba by VAG podpiąć i zobaczyć co w module komfortu słychać :)



greg

Post autor: greg » wt mar 03, 2009 00:08

najprostsza sygnalizacja to lampka nad lusterkiem a tak poważnie to - można aktywować VAGiem że jak masz otwarte drzwi kierowcy to słychać gong że kluczyk w stacyjce a drzwi nie zamknięte - wada - zegarek będziesz miał 12 godzinny, na liczniku o ile kojarzę nie będzie sygnalizować drzwi bo masz immo 2 i licznik 1/2 fis chyba



Awatar użytkownika
Rafica
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: pt lip 25, 2008 22:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Rafica » wt mar 03, 2009 00:12

Po otwarciu drzwi powinno pojawić się autko, a jeśli auto jest w ruchu powinien pojawić się komunikat i chyba coś pipczy!Ale nie jestem pewien :bigok: staram się nie jeździć z otwartymi drzwiami. :grin:
Ostatnio zmieniony wt mar 03, 2009 00:13 przez Rafica, łącznie zmieniany 1 raz.



sados7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: wt lis 18, 2008 17:55
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Trzeba by VAG podpiąć i zobaczyć co w module komfortu słycha

Post autor: sados7 » wt mar 03, 2009 09:15

Mam vag 311,2 ten może być ale nie po polsku i nie chcę za mocno rączek wpychać gdzie nie wiem ( mogę coś napsocić ) ,można jakieś bliższe instrukcje jak mam to sprawdzić ewentualnie może ktoś mam po polsku to ja bardzo chętnie .....
Ostatnio zmieniony wt mar 03, 2009 09:17 przez sados7, łącznie zmieniany 2 razy.



greg

Post autor: greg » wt mar 03, 2009 15:17

sados7, wchodzisz w 46 -moduł komfort - następnie w 02 - błędy

[ Dodano: Wto Mar 03, 2009 2:22 pm ]
a w zegarach vagiem -wchodzisz w 17 - instruments i recode - trzecia cyfre zmieniasz na 3



pampol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: wt maja 13, 2008 12:46
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: pampol » śr mar 04, 2009 00:59

szach11 pisze:co dzieki tej zmianie uzyskamy ?
takie amerykanskie bimbanie jak otworzysz drzwi kierowcy i kluczyk bedzie w stacyjce



sados7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: wt lis 18, 2008 17:55
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

sados7, wchodzisz w 46 -moduł komfort - następnie w 02 - błę

Post autor: sados7 » czw mar 05, 2009 07:00

A Jak tu bedą jakieś błedy wykryte to mam wykasować czy spisać i podać Tobie ....?????



greg

Post autor: greg » czw mar 05, 2009 14:49

sados7 pisze:A Jak tu bedą jakieś błedy wykryte to mam wykasować czy spisać i podać Tobie ....?????
ano wskazane by było



romanek84
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 164
Rejestracja: ndz kwie 06, 2008 10:39
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: romanek84 » pt mar 06, 2009 01:04

ja się dołącze do tematu
Ja mam 1/2 FIS w zestawie wskaźników jest lampka od tylnej klapy ale ona mi nie działa nawet już próbowałem jechać z otwartą klapą. Jak to uaktywnić Vagiem posiadam program Polski VAG 2.5?? i jak jeszcze te dzwi uaktywnić tym programem? Niechce czegoś namieszać.



greg

Post autor: greg » pt mar 06, 2009 11:01

romanek84 pisze:a mam 1/2 FIS w zestawie wskaźników jest lampka od tylnej klapy ale ona mi nie działa nawet już próbowałem jechać z otwartą klapą.
albo nie podpięty kabel pomiędzy komfortem a zgarami w co wątpię albo co bardziej prawdopodobne - uwalony mikrostyk zamka klapy



romanek84
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 164
Rejestracja: ndz kwie 06, 2008 10:39
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: romanek84 » pt mar 06, 2009 13:08

greg pisze:
romanek84 pisze:a mam 1/2 FIS w zestawie wskaźników jest lampka od tylnej klapy ale ona mi nie działa nawet już próbowałem jechać z otwartą klapą.
albo nie podpięty kabel pomiędzy komfortem a zgarami w co wątpię albo co bardziej prawdopodobne - uwalony mikrostyk zamka klapy
ale lampka w bagażnika działa jak otworze klape, chyba że od tego jest jakiś inny mikrostyk?. a jaki kabelek powinien iśc jaki kolor to zobacze czy mam podłączenie tam w tej gumie co przechadzą kable z klapy do wnętrza



greg

Post autor: greg » pt mar 06, 2009 13:39

romanek84 pisze:ale lampka w bagażnika działa jak otworze klape, chyba że od tego jest jakiś inny mikrostyk?
ten mikrostyk jest dwuścieżkowy - jedna ścieżka do lampki druga do modułu komfort i zegarów



sados7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: wt lis 18, 2008 17:55
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

wchodzisz w 46 -moduł komfort - następnie w 02 - błędy

Post autor: sados7 » śr mar 11, 2009 11:16

Miałem błędy 953 czsowe wyłaczenie oświetlenia ? ale dział na wszystkich dzwiach oprócz od pasazera przód ,nie mam nawet podświetlenia w dzwiach ( myslałem o przpalonej żarówce ale jest dobra ) nie zapala się lampka nad lusterkiem i nie mam sygnału otwarcia dzwi po zmianie cyfry to co pisałeś . Gong jest na lewych ,ale czy na tylnich tez powinien być bo nie mam . Również były błedy 943, 944 ( lusterko lewe prawe grzanie ) tak , zajrzałem i ma przepaloną mate od kierowcy az wytopiony plastik w niektórych miejscach- czemu czy zle podłaczone były kabelki bo wymieniałę zimą lusterko czy coś nie tak zrobiłem . Rozumiem że muszę wymienić wkład lusterka od kierowcy ( czy ma znaczenie jak podłacze kabeliki do maty ??? czy nie ) prawe lusterko mam dobre czemu mam szczytanego kodana prawe ? ale nie wiem co zrobić z tymi dzwiami przód pasazer gdzie szukać ( zamek , mikrostyk .......?????)
Ostatnio zmieniony śr mar 11, 2009 11:18 przez sados7, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 456 gości