Jak rozebrać dmuchawę, żeby nasmarować w środku, GOLFIII?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

pio76
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 15:48
Lokalizacja: Chełm

Jak rozebrać dmuchawę, żeby nasmarować w środku, GOLFIII?

Post autor: pio76 » czw gru 15, 2005 20:38

Witam, może ktoś rozbierał dmuchawę po to by nasmarować tuleje w środku bo piszczą, a smarowanie WD40 z zewnątrz nic nie daje. Proszę o radę jak się do tego zabrać. GOLFIII. POZDRO.



Tomasz Żaguń
Forum Master
Forum Master
Posty: 1550
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 22:53
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Tomasz Żaguń » czw gru 15, 2005 23:04

Na pewno nie wd40 tylko smarem.Zapewne i tak na długo niepomoże.Zapewne jest tak jak w MKII czyli nad nogami pasażera może musisz zdjąć schowek lub nie no i musisz się troszkę pogimnastykować czyli położyć na podłodze i będziesz widział dmuchawę .Jest ona montowana na zatrzask który podważasz i obracasz całym wirnikiem i wtedy on wysówa sie z zamocowania lub też na 3 śrubki.Raczej to pierwsze.Dasz radę bez problemu.



djset

Post autor: djset » pt gru 16, 2005 00:22

albo otwierasz maske, wyjmujesz podszybie (jedną czesc od strony pasazera), wyjmujesz filtr powietrza i widzisz dmuchawe :D



pio76
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 15:48
Lokalizacja: Chełm

Post autor: pio76 » wt gru 20, 2005 22:11

Panowie czytajcie uważniej, nie chodzi mi o to jak wyjąć dmuchawę , bo jest to banał, ale jak ją rozebrać żeby się dostać do piszczących tulejek w środku.



Tomasz Żaguń
Forum Master
Forum Master
Posty: 1550
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 22:53
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Tomasz Żaguń » śr gru 21, 2005 00:43

Ja jedna rozebrałem a potem wywaliłem bo podczas rozbierania niemogłem zdjąć wirnika no to na siłę i poszedł cały silnik.Jest bardzo trudno może komuś się udało ale mnie nie.Założyłem drugi ze szrotu.



jaxes
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: czw mar 10, 2005 02:36
Lokalizacja: Lindów
Kontakt:

Post autor: jaxes » śr gru 21, 2005 00:54

Też utknąłem przy rozbieraniu na tulejce i się poddałem :( Przesmarowałem więc tylko tak na ile mi się to udało i poskładałem to spowrotem.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 305 gości