maska mkIV

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

ccccv
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: czw gru 08, 2005 11:07
Lokalizacja: Oleśnica

maska mkIV

Post autor: ccccv » wt gru 20, 2005 11:30

mam pytanko moja przednia maska wygląda okropnie ma dużo takich kropeczek odprysków jak by ktoś gwoździem zrobił co mam zrobić żeby wyglądała normalnie lakierem powypełniać a potem polerować? i jeszcze jedno jak to splolerować żeby nie zrypać lakieru, czy darady to zrobić zwykłą polerką do samochodu czy musi być inna końcówka do polerowania?



Awatar użytkownika
regitmc
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 735
Rejestracja: pt lis 11, 2005 16:18
Lokalizacja: NYsa
Kontakt:

Post autor: regitmc » pt gru 23, 2005 21:54

Podjedź do pierwszego lepszego blacharza lub lakiernika i zapytaj go. Daj mu do zrozumienia że chiałbyś to u niego zrobić (tak dla podpuchy) i zapytaj co on by doradził. Oczywiście jeśli niechcesz wydawać na lakiernika pieniedzy i możesz to zrobić sam.
Ja osobiście najpierw zapytałbym w kilku miejscach potem zdecydowałbym się na jakieś rozwiazanie.


[b] >>> www.4tun.vel.pl <<< [/b]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1114182#1114182][b] >>> MkIV by regitmc <<< [/b][/url]

Tomasz Żaguń
Forum Master
Forum Master
Posty: 1550
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 22:53
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Tomasz Żaguń » sob gru 24, 2005 00:18

Po pierwsze sam tego niezrobi jak nigdy w tym niesiedział a po drugie to nieładnie "dla podpuchy" tu się mogę oburzyć bo wystarczy się zapytać.Ja Ci powiem tak od siebie.PPo 1; maskę trzeba zmatować aż niebędzie dziurek Po 2; potem podkładem Po 3: potem przygotować pod bazę i bazą Po 4: potem klarem :grin: .Powodzenia napewno dasz radę. :okej: (oczywiście to było bez uszczypliwości)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 528 gości