Demontaż przekładni bez wspomagania.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mustang62
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pn gru 15, 2008 01:05
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Demontaż przekładni bez wspomagania.

Post autor: mustang62 » pt lut 27, 2009 11:49

Witam! W poniedziałek mam zamiar wymieniać drążek kierowniczy od strony kierowcy a co za tym idzie demontaż przekładni..... Ze względu na to że to mój " pierwszy raz " :-) proszę o dokładne wzkazówki aby zrobić to jak najszybciej ponieważ mam mało czasu niestety. Autko mam z rocznika 1990 i jest bez wspomagania. Chciałem wymienić końcówki same ale okazało się żę fabrycznie z lewej strony producent montował drążek zespolony na stałe z końcówką..... Bardzo proszę o dokładny opis co robić i w jakiej kolejności...Więm że trzeba będzie odłączyć przekładnie od kolumny kierownicy, a nie wiem gdzie znajduje się śruba zaciskowa...Pozdrawiam!!!!!!!
Ostatnio zmieniony pt lut 27, 2009 11:54 przez mustang62, łącznie zmieniany 1 raz.



Jarowo
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 759
Rejestracja: pt kwie 04, 2008 12:08
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Jarowo » pt lut 27, 2009 13:12

Włącz PW to dostaniesz opis bo tu ze względów formalnych nie chcę zamieszczać nie moich rysunków i opisów albo podaj maila


JaroW

mustang62
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pn gru 15, 2008 01:05
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: mustang62 » pt lut 27, 2009 16:28

Jarowo pisze:Włącz PW to dostaniesz opis bo tu ze względów formalnych nie chcę zamieszczać nie moich rysunków i opisów albo podaj maila
włączyłem



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości