Jak to z tymi gaśnicami ?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
mi5iek84
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 329
Rejestracja: sob sty 08, 2005 13:04
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Kontakt:

Post autor: mi5iek84 » ndz gru 18, 2005 22:30

ja też mam ładnei zamontowane w bagażniku. jedna jest na fabrycznym uchwycie a druga na wykombinowanym przeze mnie.


PozdroVWienia

[url=http://imageshack.us][img]http://img118.imageshack.us/img118/5306/logoeg5.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
Dawca_Nerek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1887
Rejestracja: ndz kwie 24, 2005 10:08
Lokalizacja: F1 DAWCA

Post autor: Dawca_Nerek » ndz gru 18, 2005 22:35

A ja mam w dojazdówce :) a dojazdówka jest przymocowana do podłogi 2-ma gumami :)


Obrazek
Czasem na trasie spotykam prawdziwych szaleńców...
Pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi...
Czasem naprawdę ciężko ich wyprzedzić...

wara99

Post autor: wara99 » ndz gru 18, 2005 23:54

tez musze pomyslec o zamontowaniu w tej wnece bo lata jak żyd po pustym sklepie.



Awatar użytkownika
HARD5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: ndz gru 04, 2005 00:36
Lokalizacja: Chełm/Lublin
Kontakt:

Post autor: HARD5 » pn gru 19, 2005 00:01

mi5iek84 pisze:ja też mam ładnei zamontowane w bagażniku. jedna jest na fabrycznym uchwycie a druga na wykombinowanym przeze mnie.
Fabryczny :?: pewnie piszesz o tym czarnym powyginanym "czymś"? :) z lewej strony taki kawałek metalu w bagażniku :?: :) no też się zastanawiałem jak tam tą gaśnicę wmontować ale to raczej to miejsce na większe gasnice co :?: mamy ten sam model auta tylko nie wiem z którego roku masz :?: a swoja drogą poco ci 2 gaśnice :?: :hmm: no chyba że przerobiłeś swojego golfika na wóz strażacki, no jak tak to prosimy o fotki :!:


Człowiek uczy się przez całe życie !

Awatar użytkownika
mi5iek84
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 329
Rejestracja: sob sty 08, 2005 13:04
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Kontakt:

Post autor: mi5iek84 » pn gru 19, 2005 01:46

HARD5 pisze:Fabryczny pewnie piszesz o tym czarnym powyginanym "czymś"?
nie po prawej jest zamontowana.
na tym czarnym powyginnaym czymś wisi 2:P
HARD5 pisze:a swoja drogą poco ci 2 gaśnice
HARD5 pisze:no chyba że przerobiłeś swojego golfika na wóz strażacki, no jak tak to prosimy o fotki
bo 2 lepsze niz 1:P chociaż w razie W to żadna mi chyba nie pomoże
HARD5 pisze:mamy ten sam model auta tylko nie wiem z którego roku masz
autko jest z grudnia 94.
jutro postaram sie zrobić zdjęcia to Ci to jakoś zobrazuje:)


PozdroVWienia

[url=http://imageshack.us][img]http://img118.imageshack.us/img118/5306/logoeg5.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » pn gru 19, 2005 10:48

HARD5 pisze:
mi5iek84 pisze:ja też mam ładnei zamontowane w bagażniku. jedna jest na fabrycznym uchwycie a druga na wykombinowanym przeze mnie.
Fabryczny :?: pewnie piszesz o tym czarnym powyginanym "czymś"? :) z lewej strony taki kawałek metalu w bagażniku :?: :) no też się zastanawiałem jak tam tą gaśnicę wmontować ale to raczej to miejsce na większe gasnice co :?: mamy ten sam model auta tylko nie wiem z którego roku masz :?: a swoja drogą poco ci 2 gaśnice :?: :hmm: no chyba że przerobiłeś swojego golfika na wóz strażacki, no jak tak to prosimy o fotki :!:
To powygianae z lewej i obok taki plastyk to do lewrka trujkąta i czegoś tam jeszcze wywaliłem to bo nic tam nie mozna dopasować a tylko nieładnie wyglądało i miejsce zawalało.


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
HARD5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: ndz gru 04, 2005 00:36
Lokalizacja: Chełm/Lublin
Kontakt:

Post autor: HARD5 » pn gru 19, 2005 11:00

mi5iek84 pisze:jutro postaram sie zrobić zdjęcia to Ci to jakoś zobrazuje:)
Z chęcią podpatrze jak to u ciebie wygląda ! Czekam na fotki :!:
To powygianae z lewej i obok taki plastyk to do lewrka trujkąta i czegoś tam jeszcze wywaliłem to bo nic tam nie mozna dopasować a tylko nieładnie wyglądało i miejsce zawalało.
No właśnie po cholere tam ten kawałek plastyku :?: jak w najblizszym czasie nie bedzie to miało jakiegoś sensownego zastosowania to też to wywale ! Możesz masz jakiś schemat jak tam zamontować ten trójkąt :?: :hmm: :chytry: :helm: :grin:


Człowiek uczy się przez całe życie !

Awatar użytkownika
XenO
Forum Master
Forum Master
Posty: 1095
Rejestracja: czw mar 03, 2005 19:39
Lokalizacja: Człuchów
Kontakt:

Post autor: XenO » pn gru 19, 2005 13:39

Panowie gaśnice oczywiscie ze trzeba miec w aucie !!!! Ja zamontowałem sobie ją w bagażniku we wnece bo idealnie mi tam pasuje :)


Mk4 GTI 1.8 T
Mój VW -- viewtopic.php?f=160&t=221264
Moje aukcje - zobacz warto !!!
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=1959642" onclick="window.open(this.href);return false;
http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/Tamj/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » pn gru 19, 2005 13:45

HARD5 pisze:
mi5iek84 pisze:jutro postaram sie zrobić zdjęcia to Ci to jakoś zobrazuje:)
Z chęcią podpatrze jak to u ciebie wygląda ! Czekam na fotki :!:
To powygianae z lewej i obok taki plastyk to do lewrka trujkąta i czegoś tam jeszcze wywaliłem to bo nic tam nie mozna dopasować a tylko nieładnie wyglądało i miejsce zawalało.
No właśnie po cholere tam ten kawałek plastyku :?: jak w najblizszym czasie nie bedzie to miało jakiegoś sensownego zastosowania to też to wywale ! Możesz masz jakiś schemat jak tam zamontować ten trójkąt :?: :hmm: :chytry: :helm: :grin:
ja tam nic nie mam odkręciłem i plastyk i ten uchwyt metalowy za to znalazłem idealne miejsce na lewarek linke cholowniczą i klucz to kół pod tylnia kanapą a w miejscu tego powyginanego czegoś mam montowaną na rzepik apteczke samochodowa fajna sprawa polecam.


TUTENHAMON

bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » pn gru 19, 2005 13:47

Każdy montuje tam gdzie najmniej przeszkadza, np. w dojazdówce. Ale w razie W, to zanim dostanie się do niej to zazwyczaj jest już za późno. Powinna być "pod ręką", dobrze zamocowana. Fabrycznie -chyba w Polonezie była w kabine po stronie pasażera.



Awatar użytkownika
Unicron
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 309
Rejestracja: wt gru 21, 2004 02:52
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Unicron » pn gru 19, 2005 14:06

To "czarne coś" co lest po lewej stronie (patrząc od tyłu) to chyba uchwyt do apteczki. Poniewaz miałem takową przy zakupie auta (oryginalna VW z 94 :grin: Ja osobiście trzyma mgaśnice w dojazdówce, przyktytą dywanikiem - nic nie lata.


Pozdrawiam
Unicron

GG: 51 39 714
Unicron@go2.pl

Awatar użytkownika
mi5iek84
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 329
Rejestracja: sob sty 08, 2005 13:04
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Kontakt:

Post autor: mi5iek84 » pn gru 19, 2005 17:15

no to tak sprawa z gaśnicami wyglada u mnie

ps. sorki za słabą jakość zdjęć ale były robione telefonem
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


PozdroVWienia

[url=http://imageshack.us][img]http://img118.imageshack.us/img118/5306/logoeg5.jpg[/img][/url]

Martinisz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: śr sty 12, 2005 11:18
Lokalizacja: Pasłęk
Kontakt:

Post autor: Martinisz » pn gru 19, 2005 20:03

Unicron pisze:To "czarne coś" co lest po lewej stronie (patrząc od tyłu) to chyba uchwyt do apteczki. Poniewaz miałem takową przy zakupie auta (oryginalna VW z 94 :grin: Ja osobiście trzyma mgaśnice w dojazdówce, przyktytą dywanikiem - nic nie lata.
Tak, to z tyłu po lewej to uchwyt na apteczkę. Ja to wykręciłem i dałem tam w fabryczne otwory uchwyt od gaśnicy. Trzyma się , że hej. Tylko apteczkę trza by było gdzieś zamontować. A co do gaśnicy, to chyba najlepiej jak by była pod ręką.



Awatar użytkownika
HARD5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: ndz gru 04, 2005 00:36
Lokalizacja: Chełm/Lublin
Kontakt:

Post autor: HARD5 » pn gru 19, 2005 20:19

Dzięki mi5siek84 za fotki, no niezły pomysł by do tego "uchwytu na apteczkę" przykręcić ten uchwyt od gasnicy. Może też tak pokombinuję
Martinisz pisze:A co do gaśnicy, to chyba najlepiej jak by była pod ręką.
Masz rację, ale wydaje mi się to dość trudne do zrealizowania :!: no chyba że zamontuję ją na panelu po środku, tam gdzie większość trzyma uchwyty na telefony :wink:


Człowiek uczy się przez całe życie !

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 287 gości