TDI 130PS do golfa 3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
zaprzal
VW Baron
VW Baron
Posty: 3027
Rejestracja: śr lis 10, 2004 20:06
Lokalizacja: Białystok / Tykocin
Kontakt:

Post autor: zaprzal » sob gru 17, 2005 12:16

Pozostaje pytanie czy "na gotowo" to cena zawierajaca silnik i osprzet :>


[b]nie odpowiadam na PW![/b] prosze o kontakt przez [url]turbodiesel.pl[/url]

Awatar użytkownika
NEMESIS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 401
Rejestracja: sob mar 19, 2005 17:48
Lokalizacja: TRICITY
Kontakt:

Post autor: NEMESIS » sob gru 17, 2005 15:06

zaprzal pisze:Pozostaje pytanie czy "na gotowo" to cena zawierajaca silnik i osprzet :>
he he dokładnie, cena podobna do mojej tak jakoś to wychodzi... :grin: ..coś zarobic musze bo CARITASU nie prowadze ... :jezor: ....ale jest to cena za robote + materiały jak rurki na wydech czy cooler, kolanka,bez silnika i osprzetu, sama robota, jak ktoś to robi za 6500 z silnikiem, rozkodowuje i zgrywa zegary to zajebista cena :okej: :okej: :okej: i nic tylko jechać do chłopa !!!!!!!!!! Naturalnie silnik z pochodzeniem !!!! :grin: Ja odpadam !!!!! POZDRO



Awatar użytkownika
ygd
Prezes vwgolf.pl
Prezes vwgolf.pl
Posty: 1832
Rejestracja: pn sie 16, 2004 23:47
Lokalizacja: Siedlce
Auto: Audi S3
Silnik: AFN
Kontakt:

Post autor: ygd » sob gru 17, 2005 20:54

Oczywiście, że ze wszystkim... silnik, skrzynia, ecu, wiązki, itp... Oddaje się auto, po 2-4 tygodniach się odbiera gotowe.

Ten golf ze zdjęcia jeździ już 3rok, teraz passata b3 tam robią, robili też to kolorowe Corrado, które było niedawno do sprzedania.

Czy to taka super cena to nie wiem, biorąc pod uwagę, że jak ktoś ma dojścia to za 3000 kupi kompletny sprzęt potrzebny do swapu...


VW Klub Polska #106
Golf MK4 `99 1.6
Audi S3 8L '01

Awatar użytkownika
NEMESIS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 401
Rejestracja: sob mar 19, 2005 17:48
Lokalizacja: TRICITY
Kontakt:

Post autor: NEMESIS » sob gru 17, 2005 22:12

Czy to taka super cena to nie wiem, biorąc pod uwagę, że jak ktoś ma dojścia to za 3000 kupi kompletny sprzęt potrzebny do swapu...[/quote]

Za 3000 powiadasz ....to masz dobre dojścia....jak to zarejestrujesz ?? 1.9 D z '95 ?? I za nastepne 3 koła chłop to rozkoduje, zgra, położy instalacje, podłączy, przerobi łapy do skrzyni 6, dorzuci cooler, położy rurki, chłodnice paliwa, pompe paliwa, zbiornik, półosie, zrobi wydech, upcha lewarek zmiany biegów ????? To źle ??? Dużo ????



Awatar użytkownika
ygd
Prezes vwgolf.pl
Prezes vwgolf.pl
Posty: 1832
Rejestracja: pn sie 16, 2004 23:47
Lokalizacja: Siedlce
Auto: Audi S3
Silnik: AFN
Kontakt:

Post autor: ygd » sob gru 17, 2005 22:56

Jaka rejestracja, o czym ty mówisz, nie potrzeba przecież już nic rejestrować, ale silniki są oczywiście z papierami, bo kolega miał odpowiednią adnotację (a to było jeszcze przed wejściem do UE nawet)...

Poza tym przypuszczam, że ściągają to taniej niż po 3000...powoli szukam dla siebie silnika, miałem kilka ofert, to wiem o czym mowa...ceny spadły od momentu likwidacji obowiązku posiadania numerów silnika...

Z drugiej strony, jak zrobią dwa, trzy auta na miesiąc to konkretny pieniądz już jest, prawda? :hmm: Chciałbym tyle zarabiac...


VW Klub Polska #106
Golf MK4 `99 1.6
Audi S3 8L '01

Awatar użytkownika
NEMESIS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 401
Rejestracja: sob mar 19, 2005 17:48
Lokalizacja: TRICITY
Kontakt:

Post autor: NEMESIS » sob gru 17, 2005 23:18

[quote="ygd"]Jaka rejestracja, o czym ty mówisz, nie potrzeba przecież już nic rejestrować,

Ja miałem benzynke bedzie diesel, mam stary dowód więc nie mów mi że nie trzeba rejestrować !!!!!! Jade na przegląd, przedstawiam kwit na pochodzenie i wpisują mi w karte pojazdu to o czym ty mówisz dotyczy zmiany silnika na taki sam przy nowym dowodzie gdzie nie masz wpisanych nr. silnika !!!!!!!!!! :smoke:
qfaaaaa czemu na pomorzu te silniki czy jak kto woli komplety sa takie drogie ???!!! :grrr:



Awatar użytkownika
ygd
Prezes vwgolf.pl
Prezes vwgolf.pl
Posty: 1832
Rejestracja: pn sie 16, 2004 23:47
Lokalizacja: Siedlce
Auto: Audi S3
Silnik: AFN
Kontakt:

Post autor: ygd » sob gru 17, 2005 23:21

OK, może i tak jest w takim przypadku :bigok:
Tylko co jeśli karty pojazdu brak? ;)


VW Klub Polska #106
Golf MK4 `99 1.6
Audi S3 8L '01

Awatar użytkownika
NEMESIS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 401
Rejestracja: sob mar 19, 2005 17:48
Lokalizacja: TRICITY
Kontakt:

Post autor: NEMESIS » sob gru 17, 2005 23:31

Tylko co jeśli karty pojazdu brak? ;)

Ty to zawsze tak przekręcisz żeby wyszło na Twoje !!!!!!! :jezor: :pub:



Awatar użytkownika
ygd
Prezes vwgolf.pl
Prezes vwgolf.pl
Posty: 1832
Rejestracja: pn sie 16, 2004 23:47
Lokalizacja: Siedlce
Auto: Audi S3
Silnik: AFN
Kontakt:

Post autor: ygd » sob gru 17, 2005 23:46

Po prostu to mnie ciekawi...ja tam karty pojazdu nie mam, a planuję swap za jakiś czas :>


VW Klub Polska #106
Golf MK4 `99 1.6
Audi S3 8L '01

duudii
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 335
Rejestracja: pn paź 31, 2005 17:21
Lokalizacja: Mościska/Laski
Kontakt:

golf MK II z silnikiem PD 130 KM

Post autor: duudii » ndz gru 18, 2005 16:57

POLECAM -niezła jazda jest takim autkiem :D
Jeżdzę takim sprzętem nie całe 2 miechy i chwalę go sobie
niedość,że tym się :helm: jeździ to mało pali :bigok:

acha czy ta przeróbka za 6500 -7000 zł tyczy się tylko MKII i Paska B3 ??
Znajomy chce silnik 130 PD albo 150 PD w swoim POLO 9N czyli to po 2002 roku
mógłbyś się dowiedzieć jaki koszt na gotowo do Polówki ??
Polówka to ta najsłabsza werjsa 1.2 - -interesuje go jak na razie 130PD i 6 skrzynia

pozdrawiam



Awatar użytkownika
NEMESIS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 401
Rejestracja: sob mar 19, 2005 17:48
Lokalizacja: TRICITY
Kontakt:

Re: golf MK II z silnikiem PD 130 KM

Post autor: NEMESIS » ndz gru 18, 2005 17:28

[quote="duudii"]POLECAM -niezła jazda jest takim autkiem :D
Jeżdzę takim sprzętem nie całe 2 miechy i chwalę go sobie
niedość,że tym się :helm: jeździ to mało pali :bigok:

TO NIE JEŹDZI... :chytry: TO ZAPI... :panna: :hehe: SKĄD WIEM ??? Maciek poskładał a mÓj wspólas robił elektryke .. :jezor: no i trzeba było sie upewnić czy dobrze jeździ... :grin: BO NIE MOZNA KLIENTOWI ODDAĆ NIESPRAWDZONEGO WÓZKA !!!! :grin: :grin: :okej:
Co do polo nie wiem jak chłopaki od YGD policzą ale przydałoby się qpic silnik ASZ,ARL i zapiąć do niego skrzynke od polo 1.9TDI 100KM naturalnie szóstka ale mniejsza...jakby były jeszcze półosie to kawał roboty do ...pszzzzoooduuu :okej: i silnik wisiałby na oryginlnych mocowaniach od polo :beah: :okej: pozdro



duudii
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 335
Rejestracja: pn paź 31, 2005 17:21
Lokalizacja: Mościska/Laski
Kontakt:

Re: golf MK II z silnikiem PD 130 KM

Post autor: duudii » ndz gru 18, 2005 18:55

wiesz kupiłem go i myślałem ,że niezbyt dużo w niego zainwestuję ale się myliłem i muszę jeszcze trochę kasy włożyć ,żeby było wszystko CACUŚ :helm:
ale ogólnie jestem zadowolony :hmm: i warto było :bajer:

[ Dodano: Nie Gru 18, 2005 17:57 ]
ygd pisze:Oczywiście, że ze wszystkim... silnik, skrzynia, ecu, wiązki, itp... Oddaje się auto, po 2-4 tygodniach się odbiera gotowe.

Ten golf ze zdjęcia jeździ już 3rok, teraz passata b3 tam robią, robili też to kolorowe Corrado, które było niedawno do sprzedania.

Czy to taka super cena to nie wiem, biorąc pod uwagę, że jak ktoś ma dojścia to za 3000 kupi kompletny sprzęt potrzebny do swapu...
Jakbyś mógł się dowiedzieć ile kosztuje przeróbka Polo 9N (>2001 )
NA 130 pd I 6 SKRZYNIĘ - proszę o kontakt mail -jeśli nie masz czasu się dowiedzieć to daj koma do ekipy która się tym zajmuje :D

pozdro



marcinkam
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: sob lis 26, 2005 00:44
Lokalizacja: Kamieniec Ząbkowicki
Kontakt:

Post autor: marcinkam » pn gru 19, 2005 13:22

To ja poprosze adres tej firmy i choć nr telefonu albo maila. I z dziękuje za podpowiedzi. Pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 216 gości