buzer od wlaczonych swiatel

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

gregorycbr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: śr gru 01, 2004 20:50

buzer od wlaczonych swiatel

Post autor: gregorycbr » ndz gru 18, 2005 16:02

witam
mam pytanie, moze ktos bedzie wiedzial.
gdzie znajduje sie w golfie 3 glosniczek ktory buczy jesli zostawi sie zapalone swiatla?
bardzo madre urzadzenie ale niestety sie zepsulo, i niebardzo wiem gdzie go szukac.
za wszelkie podpowiedzi dziekuje.



Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » ndz gru 18, 2005 16:10

cos mi sie wydaje ze dzwiek wydaje bezpośrednio przekażnik na skrzynce bezpieczników, ale pewnosci nie mam....



Awatar użytkownika
maverik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 171
Rejestracja: sob wrz 10, 2005 18:56
Lokalizacja: Whitestock

Post autor: maverik » ndz gru 18, 2005 17:19

jesli jest to oryginalny uklad to znajduje sie w skrzycne bezpiecznikow(jesli sie nie myle to kolo przekaznika 19lub 99 ale reki nie dam sobie obciac)
jesli wstawiany pozniej to proponuje szukac w okolicach wylacznika swiatel lub skrzynki bezpiecznikow



Awatar użytkownika
Artur79
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 164
Rejestracja: pn wrz 12, 2005 23:01
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur79 » ndz gru 18, 2005 18:00

moj golf od poczatku nie ma pikacza o swiatlach ... jest to wersja GL z 92r .. czy w tej wersji nie bylo montowane czy cos popsulo sie ... jest jeszcze mozliwosc ze ktos to cos wyciagnol ... bo tak miaalem z przerywaczem kierunkowskazow .. ktos zarabal przekazniki ... wiec czy bez tego pikacza swiatla beda normalnie pracowac ?? jak tak to czy mozna to gdzies kupic i czy da sie zalozyc w samochodzie bez zmian w elektryce ??


---> Golf III 1.8 <---

Awatar użytkownika
maverik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 171
Rejestracja: sob wrz 10, 2005 18:56
Lokalizacja: Whitestock

Post autor: maverik » ndz gru 18, 2005 18:39

golf pracowal napewno bedzie normalnie bez sygnalizacji tylko poprostu nie bedzie pikal
jesli chodzi o dolozenie to mozna dolozyc oryginalny jesli jest na niego miejsce w skrzynce bezpiecznikow i jesli jest tam podlaczenie elektryczne
ewentalnie w kazdym motoryzacyjnym jest "piszczalek" za 5zl i mozna go sobie podlaczyc w ciagu 5min



gregorycbr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: śr gru 01, 2004 20:50

Post autor: gregorycbr » ndz gru 18, 2005 20:41

w moim golfie bylo to zamontowane w fabryce, jest to golf z 97 roku i mam go od nowosci.
wiec napewno go nikt tego nie wyciagnal.
dzieki za podpowiedzi jutro przeszukam skrzynke z bezpiecznikami



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 404 gości