Siedzenie sie nie chce skladac przez poluzninie jednej z lin

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
_Mati_
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: ndz maja 22, 2005 14:16
Lokalizacja: LuBliN
Kontakt:

Siedzenie sie nie chce skladac przez poluzninie jednej z lin

Post autor: _Mati_ » ndz gru 18, 2005 14:09

mam samochod Golf-a III mk3 juz pytalem co poradzic na nieskladanie sie siedzenia bo myslalem ze moze urwala mi sie linka ale sprawdzilem to i wiem teraz ze strasznie sie !!poluzowala !! z jednej ze stron przez co nie chce sie do konca podnosic metalowe zabezpieczenie co na to radzicie czy moze zdjac sprezynke z tej metalowej czesci co napina ja i odgiac by tylko z jednej strony siedzenie sie trzymalo na uchwycie zabezpieczajacym przed zlozeniem czy macie moze jakies inne pomysly ?? Pozdrawiam i czekam na odp...
:gora: :gora: :gora: :gora:



Tomasz Żaguń
Forum Master
Forum Master
Posty: 1550
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 22:53
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Tomasz Żaguń » ndz gru 18, 2005 20:07

Poprostu ten hak który sie nieotwiera podciągnij do góry i podczep go za pomocą sprężynki do fotela abybył cały czas w górze i po problemie no chyba że cały fotel rozryjesz i linkę wymienisz .



alepka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 294
Rejestracja: śr sie 25, 2004 13:04
Lokalizacja: małopolska - świętokrzyskie

Post autor: alepka » ndz gru 18, 2005 21:48

wydaje mi sie ze jesli linka sie nie zerwała tylko poluzowała to może pancerz linki się odpioł i wtedy nie bedzie ci podnosić uchwytów. rozbierz siedzenie i sprawdz. nie jest to trudne.



Tomasz Żaguń
Forum Master
Forum Master
Posty: 1550
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 22:53
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Tomasz Żaguń » pn gru 19, 2005 01:02

Jak to jest ten hak od strony ręcznego to mogła się połamac taka plastikowa spinka prowadząca ale jak nierozbierzesz to sie nieprzekonasz



Awatar użytkownika
tauka
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2270
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:29
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: tauka » pn gru 19, 2005 01:06

Dokładnie. Trza rozebrać. Najlepiej jak sobie wyciagniesz siedzenie z auta. Wtedy składasz oparcie i od spodu powinno byc kilka zagiętych blaszek. Odginasz je, tylko musisz uważać, żeby ich ni epołamac i delikatni mozesz podnieść materiał do góry. I wtedy juz widać co i jak. Też to przerabiałem. u mnie się linka zerwała.


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 298 gości