wnętrze

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

genLODOWAmk2
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 557
Rejestracja: czw lis 13, 2008 22:59
Lokalizacja: poznań
Kontakt:

wnętrze

Post autor: genLODOWAmk2 » pt lut 20, 2009 22:16

Witam


mam pare spraw do zrobienia w aucie :/

1. mam do wymiany klamke pasażera... jak mam sie za to zabrac dokladnie... tzn jak przelozyc zamek dokladnie...

2. lusterko boczne od strony kierowcy.... jak wymienic ?? bo lusterko przy znacznej predkosci "lata" na boki :/

3. jak wyjąć i włozyć fotel...tzn jakie narzedzia.....


i pytanie bonusowe.... czy spalanie ( 1.3 MH z lpg skrzynia 4 bieg. ) 8l w trasie... tj 100-130 pare hamowań do 40-50 i przyspieszanie raczej gwałtowne... oraz 10.5 do 11l w miescie jest normalne ?? dodam ze w miescie sprawa wyglada tak że rano jade 8km w tym mam 1km korek... po poludniu kolejne 8km z tym ze korkow nie ma prawie.... wiec to krotkie odcinki ( i za cieplo to nie jest...) a odpalam na benzynce ladnie pochodzi 1min gora 2 i przezucam na lpg....



albert1973
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 333
Rejestracja: czw lis 29, 2007 21:11
Lokalizacja: Elblag
Kontakt:

Post autor: albert1973 » pt lut 20, 2009 22:22

ad 3 -do wyjęcia fotela klucz 10 z przodu odkręcasz śrubkę a z tyłu jeśli masz nakładki na szyny to z góry wyciągasz taki mały plastikowy bolec zdejmujesz nakładke a po drugiej stronie masz zaślepkę na kształt trójkąta tam jest taki plastik jego wyciągasz do tyłu a następnie ściągasz to i fotel dajesz do tyłu i schodzi

[ Dodano: 20 Lut 2009 21:26 ]
ad 2 -zdejmujesz tą zaślepkę Obrazek tylko delikatnie podważaj małym śrubokrętem od góry i z boku aby nie połamać takich małych plastików -jak to zdejmiesz to zobaczysz śruby odkręć je lub dokręć bo może one są luźne

[ Dodano: 20 Lut 2009 21:39 ]
ad1-to sprawa prosta zdejmujesz z klamki pasek (plastikowy,metalowy )jaki tam masz -musisz go podważyć małym śrubokrętem pod ta blaszką masz śrubkęObrazekją też odkręć i jak otworzysz drzwi patrząc z boku nad zamkiem masz jeszcze jedna śrubę -ja też odkręć. Jak wyjmiesz klamkę to odkręć śrubkę(zielona strzałka) włóż kluczyk i wyjmiesz wkładkę Obrazek



Awatar użytkownika
piori
Forum Master
Forum Master
Posty: 1304
Rejestracja: sob lis 20, 2004 19:42
Lokalizacja: WPU/WPN/WL

Post autor: piori » pt lut 20, 2009 23:28

Ja jeszcze dodam, że jeśli masz lusterko boczne sterowane linkami za pomocą takiego jakby joysticka, to tą dźwigienkę też musisz odkręcić i wyjąć razem z lusterkiem. Trzeba ściągnąć plastikową gałkę, dźwigienka jest przykręcona taką jakby blaszaną nakrętką. Niby wystarczy ściągnąć tą karbowaną gumę aby się do niej dostać, ale przy zakładaniu jej z powrotem można osiwieć. Ja osobiście wolę zdjąć całą tapicerkę z drzwi, najpierw wpasować tą gumową osłonkę w otwór i dopiero całość przykręcić do drzwi.



bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » sob lut 21, 2009 00:27

genLODOWAmk2 pisze:1. mam do wymiany klamke pasażera... jak mam sie za to zabrac dokladnie... tzn jak przelozyc zamek dokladnie...
Tutaj patrz:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=68428:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 414 gości