silnik ktory gasnie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

pawel kog
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pt gru 26, 2008 11:50
Lokalizacja: irlandia

silnik ktory gasnie

Post autor: pawel kog » wt lut 17, 2009 23:29

czesc
mam problem z moim mk3 gti golfem z 1997 roku .po odpaleniu samochod dziala bez zarzutu .moge korzystac z pelnej mocy silnika w calym zakresie obrotowym .problem zaczyna sie dopiero po uplywie kilkunastu minut jazdy.tak jakby po uzyskaniu temperatury pracy.przy utrzymujacej sie predkosci 120 km lub naglym przyspieszaniu nawet do170km obroty spadaja i silnik gasnie.zmienilem juz;cewke z modulem,przewody wysokiego napiecia,filtr paliwa/nie byl zatkany/czujnik temp cieczy,pompe paliwa,wlasnie przelozylem z innego samochodu przekaznik pompy paliwa i sprawdze go jutro.
zeby bylo ciekawie jak silnik gasnie to moge go odpalic bez problemu i dalej kontynuowac jazde z mniejsza predkoscia.przy predkosci okolo 80 km nic sie nie dzieje .wyglada nato ze duze zapotrzebowanie na paliwo lub prad lub predkosc obrotowa powoduja ten .problem.czy moze byc uszkodzony czujnik polozenia przepustnicy czy ktos wie jak ja sprawdzic.vag mi nic nie pokazuje.samochod jest tylko na benzyne.
rece mi juz opadaja,moze ktos mial podobne przejscia prosze o komentaze i porady
dziekihttp://forum.vwgolf.pl/images/smiles/bigok.gif


pozdrowienia

wielblad2
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 903
Rejestracja: czw sty 10, 2008 12:13
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

Post autor: wielblad2 » wt lut 17, 2009 23:40

sprawdz jak ma ustawione odcięcie paliwa może tam tkwi problem


pozdro dieselek. Golf zawsze i wszędzie.Golf był,jest i będzie.

pawel kog
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pt gru 26, 2008 11:50
Lokalizacja: irlandia

silnik ktory gasnie

Post autor: pawel kog » wt lut 17, 2009 23:43

co masz na mysli i jak to sprawdzic gdzie to sie znajduje?


pozdrowienia

wielblad2
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 903
Rejestracja: czw sty 10, 2008 12:13
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

Post autor: wielblad2 » śr lut 18, 2009 12:02

podobno vagiem stary vagiem dobry elektrus z doświadczeniem i programem da rade ale to trochi kosztuje chyba że masz jakiegoś kompla z vagiem i wie jak to ustalić.


pozdro dieselek. Golf zawsze i wszędzie.Golf był,jest i będzie.

mmksk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 390
Rejestracja: pn sty 23, 2006 11:15
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: mmksk » śr lut 18, 2009 14:12

Witam
Miałem podobny problem , gdy auto się nagrzało to gasło. Po podpięciu auta do vaga wyszło że sonda lambda nie działa, po jej wymianie wszystko wróciło do normy. Ciężko jest ustaliś przyczynę w/w niedomagań bez podpięcia samochodu do kompa. Mój elektrym zanim cokolwiek zacznie robić z autem zawsze podpina auto do vaga.
:grin:
Ostatnio zmieniony śr lut 18, 2009 14:16 przez mmksk, łącznie zmieniany 1 raz.



pawel kog
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pt gru 26, 2008 11:50
Lokalizacja: irlandia

Post autor: pawel kog » śr lut 18, 2009 23:45

posiadam vaga ale nie wiem na jakie wartosci zwrocic uwage.moge podejzec prace silnika i zobaczyc np czas wtrysku lub napiecie z sondy.ale gdzie szukac?


pozdrowienia

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 421 gości