Problem z zapłonem w PG G60

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

krzysztof w
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 207
Rejestracja: pt gru 28, 2007 18:11
Lokalizacja: na odludziu
Kontakt:

Problem z zapłonem w PG G60

Post autor: krzysztof w » śr lut 18, 2009 18:39

Witam :bajer:
Mój problem polega na tym że rano gdy odpalę auto jest wszystko pięknie. Ale wystarczy że silnik złapie pewną temperaturę mniej więcej po ok. 5km i zaczyna wariować. Przerywa szarpie i nie pracuje na jeden cylinder. Jest to silnik PG z sekwencyjnym wtryskiem gazu. Proszę nie winić za to LPG ponieważ dzieje się to także na PB.
Wymieniłem już świece, przewody, kopułkę i palec i problem nadal pozostaje. Wszystko stało się jakiś czas temu i to nagle. Jadąc autem wszystko było ok. lecz musiałem zwolnić żeby przejechać przez przejazd kolejowy i stało się to czyli przestał jakby pracować na jeden cylinder. Dodam że gdy się zatrzymam i zgaszę na chwilkę to po ponownym odpaleniu jest dobrze lecz mija może 30 sekund i problem pojawia się znów. Ręce mi już opadają ponieważ autko ma iść na sprzedaż a problem nie znika mimo nowych części. :crazy: Jeśli ktoś się ktoś orientuje w czym problem to bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony śr lut 18, 2009 18:41 przez krzysztof w, łącznie zmieniany 1 raz.


Św. Krzysztof jeździ z nami tylko do prędkości 120 km/h, po czym swoje miejsce odstępuje św. Piotrowi.

Awatar użytkownika
stonefree
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4033
Rejestracja: wt lut 15, 2005 19:39
Lokalizacja: WO
Kontakt:

Post autor: stonefree » śr lut 18, 2009 23:04

Sprubuj ścisnąć na gorącym silniku wąż od zaworu obejściowego powietrza dodatkowego



krzysztof w
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 207
Rejestracja: pt gru 28, 2007 18:11
Lokalizacja: na odludziu
Kontakt:

Post autor: krzysztof w » śr lut 18, 2009 23:25

stonefree, ten który jest podłączony do przepustnicy która się zamyka jak wciskam gaz tak czyli ta z dołu ?


Św. Krzysztof jeździ z nami tylko do prędkości 120 km/h, po czym swoje miejsce odstępuje św. Piotrowi.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 261 gości