jak wyjać półkę nad radiem ?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

MARTINEZ1027
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 216
Rejestracja: pt lut 06, 2009 22:46
Lokalizacja: podkarpacie

jak wyjać półkę nad radiem ?

Post autor: MARTINEZ1027 » wt lut 17, 2009 22:12

witam! wyjmowalem dzisiaj radio ale jeszcze chcialem wyjac półkę ktora jest nad radiem ale zabardzo nie wiem jak to zrobic zeby czegos nie polamac moze mi ktos doradzic ?? a i jeszcze jak wyjac przyciski od esp i podgrzewania fotela ? dzieki za pomoc pozdrawiam
Ostatnio zmieniony śr lut 18, 2009 14:13 przez MARTINEZ1027, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
FILIP_1988
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 242
Rejestracja: pt gru 28, 2007 23:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: FILIP_1988 » śr lut 18, 2009 00:05




MARTINEZ1027
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 216
Rejestracja: pt lut 06, 2009 22:46
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: MARTINEZ1027 » śr lut 18, 2009 08:56

hm... mi chodzi o puleczke miedzy radiem a uchwyte na napje ..w sumie to uchwytu na napoje niie ma tylko zaslepka..niemoge tylko zdemontowac tej pulki po miedzy. dzieki pozdrawiam



greg

Post autor: greg » śr lut 18, 2009 10:08

wyjmij radio i jeśli nie jest orginalne to jeszcze ramkę od radia - wtedy dopiero wyjmiesz półeczkę



Awatar użytkownika
czyzaczek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 354
Rejestracja: czw paź 30, 2008 10:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: czyzaczek » śr lut 18, 2009 10:57

Nie musisz wyciągać radia...

Cienki śrubokręt żeby nie uszkodzić obramowania półeczki... Podważ z jednej strony z boku, żeby wysunęła się troszkę.... Później śrubokrętem podważ na dłuższych bokach na środku, tak żebyś mógł złapać palcami, ściśnij na środku ( z wyczuciem tylko :) ) i wyciągaj tak, żeby wyszedł ten podważony bok.... Po prostu półeczka wyjdzie bez problemu... A jak wyciągniesz półkę, to radio bez żadnych kluczy wyciągasz, przesuwasz do góry w miejsce półki i wyłazi....

Pozdrawiam....


Life is Ride, Ride is Life!

<b>DIAGNOSTYKA VAG</b> -----POZNAŃ-----Kontakt przez PRIV.

MARTINEZ1027
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 216
Rejestracja: pt lut 06, 2009 22:46
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: MARTINEZ1027 » śr lut 18, 2009 12:02

czyzaczek pisze:Nie musisz wyciągać radia...

Cienki śrubokręt żeby nie uszkodzić obramowania półeczki... Podważ z jednej strony z boku, żeby wysunęła się troszkę.... Później śrubokrętem podważ na dłuższych bokach na środku, tak żebyś mógł złapać palcami, ściśnij na środku ( z wyczuciem tylko :) ) i wyciągaj tak, żeby wyszedł ten podważony bok.... Po prostu półeczka wyjdzie bez problemu... A jak wyciągniesz półkę, to radio bez żadnych kluczy wyciągasz, przesuwasz do góry w miejsce półki i wyłazi....

Pozdrawiam....
dzieki panowe poradzilem sobie ;-))



JACEK26GOLF
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr lut 18, 2009 14:47
Lokalizacja: ostrowiec

Post autor: JACEK26GOLF » śr lut 18, 2009 15:12

witam,
półke nad radiem można wyjąc nic nie uszkadzając i nie używając zadnych narzędzi.
wystarczy włożyc dłonie dwóch rąk do wnętrza półki, następnie oprzęc kciuki o uchwyty na napoje, dłonie podnieśc do góry i waszystko razem pociągnąc do siebie.
Półka zejdzie z zaczepów.Pozdrawiam.


JACEK OLUBIEC

Awatar użytkownika
DjCobretti
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 19:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DjCobretti » śr cze 02, 2010 18:31

Próbowałem tak wyjąc jak napisał JACEK26GOLF ale półka wychodzi razem z radiem i to tylko troszeczke jakis 1cm



Awatar użytkownika
Progresywny
Lubie to!
Lubie to!
Posty: 832
Rejestracja: wt sty 12, 2010 19:30
Lokalizacja: Stargard

Post autor: Progresywny » śr cze 02, 2010 19:48

Panowie nie chce nowego tematu zakładać...
a zarazem chodzi mi o montaż CB radia. Zakupiłem dzis, podłączyłem i wszystko elegancko... ale nie wiem gdzie to mam umieścic... na sam początek wysunąłem tą pułeczke nad radiem i w zamian "połozyłem" luzem CB radio.

jak to mozna zamontowac i gdzie?
W sklepach nie sprzedają czasem jakiś pułeczek na CB-ka?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 298 gości