szum skryni

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

kusmat19
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 54
Rejestracja: czw wrz 25, 2008 16:16
Lokalizacja: NYSA

szum skryni

Post autor: kusmat19 » wt lut 17, 2009 00:01

Mam pytanie mam golfa 1.9tdi pd 6bigow i problem polega na tym jak odpalam autko jest wszystko ok cichutk ale jak sie rozgrzeje to podczas postoju jest slychac szum skrzyni ale jesli wycisne sprzeglo to jest ok olej bylo tylko troszke malo bo jak odkrecilem korek wlewu to nic sie nie lalo ale jak dolalem 300ml to zaczelo sie przelewac wienc wielkich brakow niema wczesniej pad mi dwumas ale patrzylem i walek skrzyni nie mial luzow mam zalozony jednomas ale orginal do 115 powiem za narazie super trzyma tylko ten szum dodam ze jadac jest ok powiedzcie czy ten typ tak ma ?
Ostatnio zmieniony wt lut 17, 2009 00:03 przez kusmat19, łącznie zmieniany 1 raz.


gti tdi maniak

Awatar użytkownika
duszekm
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 112
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 22:39
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Post autor: duszekm » wt lut 17, 2009 00:07

Jak wcisniesz minimalnie sprzeglo i sie uciszy, to Łożysko oporowe jest do wymiany. A jak cichnie po wcisnieciu sprzegla na maksa, to lozysko na walku sprzeglowym siedzi. . No wlasnie typowe niedomaganie lozyska oporowego wyglada tak ze podczas pracy, czyli na wcisnietym sprzegle wyje. Chyba ze poprostu ma malo smaru to sobie szumi na luzie, a po wcisnieciu sprzegla cichnie. U Ciebie jest odwrotnie- cisza podczas pracy lozyska oporowego, wiec raczej padniete jest lozysko na walku sprzeglowym- tak mi sie wydaje. One czesto halasuja i jezdza latami.
Ostatnio zmieniony wt lut 17, 2009 00:10 przez duszekm, łącznie zmieniany 1 raz.


Pomogłem, podziękuj niech praca nie idzie na marne :))

kusmat19
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 54
Rejestracja: czw wrz 25, 2008 16:16
Lokalizacja: NYSA

Post autor: kusmat19 » pt paź 23, 2009 18:05

SKRZYNIA PADNIETA TERAZ ZMIENIONA I JEST OK


gti tdi maniak

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 296 gości