Spalanie w Golfie II 16 benzyna KAT

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

BaczekPB
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt paź 10, 2008 16:06
Lokalizacja: Bytom

Spalanie w Golfie II 16 benzyna KAT

Post autor: BaczekPB » pn lut 16, 2009 17:00

Info możecie zostawić mi na gg z Góry Dzieki i Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony czw mar 19, 2009 21:22 przez BaczekPB, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
kwadrat
Forum Master
Forum Master
Posty: 1479
Rejestracja: śr sty 17, 2007 19:36
Lokalizacja: SC CzęstochoVWa
Auto: 2x Golf
Silnik: 2x +

Post autor: kwadrat » pn lut 16, 2009 17:15

na wtrysku z gażnikiem? Podaj oznaczenie silnika, albo fotkę to moze ktoś ci powie co masz dokładnie za silnik. Na jakich odcinkach jezdzisz najczęsciej? SSanie poprawnie chodzi? Moze byc sonda lambda popsuta, ale niech sie ktos inny wypowie


Mein grün GT(i) produziert in Wolfsburg
ObrazekObrazek
Golf II GTi 2.0 jest, Polo 9n 1.4 TDI było, Golf Plus II 2.0 TDI+ jest

Awatar użytkownika
-=ren=-
Forum Master
Forum Master
Posty: 1656
Rejestracja: pn sty 02, 2006 15:24
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: -=ren=- » pn lut 16, 2009 17:25

BaczekPB pisze:MkII 1.6 Benzyna KAT na wtrysku z gaźnikiem pół-elektrycznym tak mi mówił mechanik
kwadrat pisze:na wtrysku z gażnikiem? Podaj oznaczenie silnika, albo fotkę to moze ktoś ci powie co masz dokładnie za silnik. Na jakich odcinkach jezdzisz najczęsciej? SSanie poprawnie chodzi? Moze byc sonda lambda popsuta, ale niech sie ktos inny wypowie
Silnik PN z gaźnikiem 2EE... spotkałem się że niektórzy magicy mówią na to wtrysk :D

http://www.gaznik.pl/opis_pierburg_28-30_2ee.html CZY TO TAKIE COŚ??

jak ja śmigałem swoim 1,6 to palił 8 litrów czyli połowę tego co twój...

Sprawdź przewody od paliwa czy nie są pokrachciałe, zasilający i powrotny, czy pompka mechaniczna nie przecieka na zewnątrz i czy benzyna nie dostaje się do dołu silnika, potem obejrzyj podstawę tego gaźnika (taka guma pomiędzy kolektorem a gaźnikiem) lubiła pękać czego na pierwszy rzut oka nie widać.
Ostatnio zmieniony pn lut 16, 2009 17:27 przez -=ren=-, łącznie zmieniany 1 raz.


vwlifestyle.pl
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 265 gości