1.8 Problemy zmiana sterownika pomoże??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
edzio
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3937
Rejestracja: pt cze 27, 2008 01:00

Post autor: edzio » ndz lut 15, 2009 13:45

moim zdaniem nie będzie to dobrze chodzic na sterowniku od silnka ABS,bo silniki te różnią się osprzętem,a prawdopodobnie ktoś wymienił sam silnik a osprzęt zostawił od ADZ i na takim sterowniku powinno to chodzic.A co do mocy i spalania na tym sterowniku od ADZ to proponuję podejrzec parametry rzeczywiste podczas pracy silnika i zobaczyc co odbiega od normy,bo to ,że nie ma błędów o niczym nie świadczy,nie znaczy to ,że wszystko jest w porządku.

[ Dodano: 15 Lut 2009 12:50 ]
W VW sterowniki są zamienne jeżeli wtyczka pasuje idealnie,różnica polega w mapach ,w wielu sterownikach po rozkręceniu można wymienic pamięci bez lutowania są one w montowane w podstawkach.



Awatar użytkownika
piertn
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 158
Rejestracja: pt sty 05, 2007 20:32
Lokalizacja: Węgorzewo
Kontakt:

Post autor: piertn » ndz lut 15, 2009 23:44

Co do jazdy to czuć że jest żywszy ale nie mam gdzie jego przetestować zima przyszłą i ślisko wszędzie ibiało. Ale jestem dobrej myśli w mieście się lepiej jezdzi szybciej reaguje na przyspieszanie na mniejszych biegach teraz tylko sprawdzę vmax i tankowanie do pełna potem ekonomia i sprawdzanie spalania.


Oto mój nowy nabytek. Bon Jovi.

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=210301

Zapraszam do oceny i podpowiedzi.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 298 gości