poroblem z ABS-em

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Polak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: sob maja 03, 2008 10:36

poroblem z ABS-em

Post autor: Polak » pt lut 13, 2009 19:09

Witam.Troszku posypało na polku i u mnie w autku pojawiły sie problem z hamulcami.A więc przed chwilą jechałem z górki za samochodem i był ubity śnieg i cały czas jechałem na absie i słyszałem hrobotanie charakaterystyczne ąż nagle abs przestał działac i koło dostały poslizgu i mało brakło i bym uderzył przedemną honde więc zaciągnołem ręczny i panowie musieli mnie wypychac :blush: Co to sie mogło stac?? Nie świeci się kontrolka abs ani że mam mało płynu w układzie hamulcowym ?? Czy to normalne że przy hamowaniu abs pedał hamulca schodzi bardzo nisko prawie do podłogi ?? Teraz abs raz działa a raz nie sprawdzałem na ośnieżonym placu a jak naciskam pedał to słychac jakby jakieś powietrze uciekało
Ostatnio zmieniony pt lut 13, 2009 19:11 przez Polak, łącznie zmieniany 2 razy.



woj-tek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 257
Rejestracja: ndz gru 21, 2008 00:13
Lokalizacja: Wyszogród
Kontakt:

Post autor: woj-tek » pt lut 13, 2009 19:17

Polak pisze:pedał hamulca schodzi bardzo nisko prawie do podłogi

nie powinno tak być to świadczy o tym ze układ moze być zapowietrzony lub są kłopoty z klockami



Polak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: sob maja 03, 2008 10:36

Post autor: Polak » pt lut 13, 2009 19:28

a przy hamowaniu na maksa autem z absem moze zejśc chociaż troche pedal hamulca w dół ?? Pytam tak dlatego że wcześniej miałem auto bez absu



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 334 gości