Drgania auta na biegu jałowym

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
kedzior
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 351
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 12:10
Lokalizacja: wlpk
Kontakt:

Drgania auta na biegu jałowym

Post autor: kedzior » pn lut 09, 2009 12:39

witam,

moje auto to mk3 1.8 ADZ

auto na biegu jałowym przenosi drgania ... po odpaleniu i na ssaniu jest OK, kiedy obroty spadaja na 900obr/min auto zaczyna drgac, po delikatym przytrzymaniu gazu 1000/1100 obr/min drgania ustaja

przed zima zmienilem gumowa podstawe wtrysku i swiece, filtr paliwa i powietrza, przeczyscilem przepustnice. latem przy zmienie rozrzadu zostal ustawiony zaplon

zostaly poduszki silnika - jak je sprawdzic?

czy moze jeszcze cos sprawdzic?



Awatar użytkownika
kedzior
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 351
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 12:10
Lokalizacja: wlpk
Kontakt:

Post autor: kedzior » pn lut 09, 2009 18:59

jakiej uszczelki? gumowa podstawa wtrysku? łapał lewe powietrze więc nie chodził równo i nie zchodził z obrotów ...



Jarowo
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 759
Rejestracja: pt kwie 04, 2008 12:08
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Jarowo » pn lut 09, 2009 22:49

kedzior pisze:auto na biegu jałowym przenosi drgania ... po odpaleniu i na ssaniu jest OK, kiedy obroty spadaja na 900obr/min auto zaczyna drgac, po delikatym przytrzymaniu gazu 1000/1100 obr/min drgania ustaja
Ja obstawiam naprężone lub uszkodzone poduchy, lub naprężone wieszaki układu wydechowego.
I jeszcze jedno. Nie kombinowałeś przypadkiem z tłumikiem końcowym lub jakąś ozdobną końcówką wydechu? Pytam dla tego, że ja parę razy u siebie i innych kombinowałem i jak końcówka wydech było zbyt ciężka to był efekt podobny do opisanego.


JaroW

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 234 gości